» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Źródło: inTARnet.pl

Unia Pany !   -   15/4/2006
Kolejna bitwa toczonej od dziesięcioleci piłkarskiej "świętej wojny" w Tarnowie tym razem zakończyła się sukcesem "jaskółek". Chociaż po pierwszych dwóch kwadransach meczu wiele wskazywało, że podobnie jak w większości derbowych starć w ostatnich 2 latach lepsi okażą się piłkarze z ulicy Bandrowskiego. Unia szybko podniosła się po straconym w 26 minucie golu, wyrównała a w ciągu 12 minut po rozpoczęciu drugiej częsci meczu dołożyła kolejne dwie bramki.

Ogloszenie
>

Bramki dla Unii padły z karnego (dwie pewne egzekucje Chrobaka) oraz po samobójczym strzale Mikosa. "Jaskółkom" ułatwili dziś zadanie gracze Tarnovii także w inny sposób. Otóż, aż dwóch z nich pozbawiło się możliwości pozostania na boisku. Najpierw po zagraniu ręką w 30 minucie usunięty został Nalepka (po tym zagraniu padła z rzutu karnego wyrównująca bramka), ostatnie 26 minut meczu Tarnovia grała już w dziewiątkę, po zaliczeniu drugiego żółtego kartonika przez Malca.
Na trybunach w przedświąteczne, sobotnie popołudnie zasiadło dwa tysiące kibiców, którzy nie mogli narzekać przynajmniej na brak dramaturgii. Wynik imponujący, jak na warunki czwartoligowej rzeczywistości w Tarnowie.

Unia Tarnów - Tarnovia Tarnów 3 - 1 (1 - 1)
Bramki: 0-1 Maciosek 26, 1-1 Chrobak 31-k., 2-1 R. Mikoś 46-samob., 3-1 Chrobak 57-k.
Unia: Lisak - Witek, D. Bartkowski, Sobyra - Fryś (63' Batko), Wstępnik, Radliński, Gleń (90' Soja), Krauze (83' Konieczny) - Żaba (74' Drozdowicz), Chrobak.
Tarnovia: Ogorzelec - Malec, Król, R. Mikoś, Lubera - Nalepka, Mucha, Wójcik, Maciosek - Wolański (61' Siąkała), Wilk (77' Musiał).
Sędziował: Sławomir Sieczko (Kraków)
Żółte kartki: Malec, Nalepka, Ogorzelec - D. Bartowski, Fryś, Gleń.
Czerwone kartki: Nalepka (30' - zagranie ręką), Malec (64' - druga żółta). Widzów: 2000.

Strażak - Glinik 0-3

W tabeli prowadzi Okocimski (45 pkt) przed Glinikiem Gorlice (40). Po dzisiejszym zwycięstwie na 3 miejsce awansowała Unia (29) wyprzedzając Poprad Muszynę (28) oraz Sandecję (26) i Lubań Maniowy (26). Na miejscu siódmym jest Tuchovia (25) , na ósmym Orzeł Dębno (25). Pozostałe drużyny znajdują się w strefie spadkowej. Wolania (23) jest na pozycji 9., Victoria Witowice Dolne (22) pozycję niżej na jedenaste miejsce spadła po dzisiejszej porażce Tarnovia.

Sonda inTARnetowa

A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 16)Dodaj komentarz
(15-04-2006) 1909 :
NASTEPNE DERBY NA TARNOVII WYGRANA BEDZIE NASZA CIEKAWE CZY CWELE PAMIETAJĄ 3 : 1 JAK DOSTALI U SIEBIE

numery ip komentujących są rejestrowane.   .

(15-04-2006) ZKS UNIA PANY :
1909 - żyj dalej historią żydku... następne derby to pewnie gdzieś za 20 lat, bo wy w tym sezonie lecicie do okręgówki! Na meczu 40 kibiców Tarnovii, hahaha ale liczba!!!!

PRZETALENCIE ZOBACZ SOBIE NA TABELE JESTESMY NA 8 MIEJSCU

1909 - ciekawe, a jaka to liga w ktorej jestescie na 8 miejscu? Bo w IV małopolskiej wschodniej to jestescie na 11!!!