To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Millennium.inTARnet.pl zaprasza    -   19/4/2006
Kino Millennium przygotowało na koniec kwietnia i początek maja wiele znakomitych propozycji filmowych. Do 27 kwietnia możemy na ekranie w Mościcach oglądać przebojowy, animowany sequel "Epoki Lodowcowej" oraz "Wyznania gejszy" - głośny dramat Roba Marshalla. Na przełomie kwietnia i maja ci, którzy nie zobaczyli jeszcze "Jana Pawła II" z Jonem Voightem w roli tytułowej będą to mogli uczynić w Mościcach. Oprócz tego w Millennium zagoszczą wówczas dramat biograficzny "Capote" i komedia-remake "Różowa Pantera". Co tydzień kilkoro inTARnautów otrzymuje bezpłatne zaproszenia na jeden z seansów w "Millennium" ! Zapraszamy do zabawy.

Ogloszenie
>

O poszczególnych propozycjach filmowych "Millennium" dowiesz się więcej w naszym portalu, klikając w poniższe linki :

EPOKA LODOWCOWA 2: ODWILŻ

WYZNANIA GEJSZY

CAPOTE

RÓŻOWA PANTERA

JAN PAWEŁ II

A już w maju kolejne hity w Millennium. Zagoszczą tu m.in. "MISSION: IMPOSSIBLE III" oraz "KOD DA VINCI" - oczekiwana z dużym napięciem ekranizacja najgłośniejszej książki ostatnich lat.

Posłuchaj co o najbliższych propozycjach filmowych kina Millennium mówi dyrektor programowy kina, znany filmoznawca Łukasz Maciejewski : (((mp3)))

Nagrody w naszym permanentnym konkursie otrzymują ci, którzy nadeślą nam drogą elektroniczną swoje zgłoszenie a potem mają odrobinę szczęścia w cotygodniowym losowaniu, którego dokonujemy w sobotnie popołudnie. Cotygodniowe zgłoszenia należy wysyłać na adres : konkursy@intarnet.pl w tytule wiadomości wpisując temat: MILLENNIUM oraz numer kolejnego - aktualnego w momencie wysyłki e-listu - tygodnia roku (np. MILLENNIUM 16, MILLENNIUM 17 itd.) Prosimy również o podawanie w liście imienia i nazwiska oraz ewentualnego nr tel. kontaktowego.
Zwycięzców o wygranej - podwójnych zaproszeniach na wybrany niedzielny seans informujemy niezwłocznie drogą elektroniczną. Sprawdzajcie swoje skrzynki e-mailowe w sobotnie popołudnia. Co tydzień losujemy też nagrodę pocieszenia - film na kasecie VHS lub książkę. Wszystkie nagrody ufundowało kino MILLENNIUM.

Aktualny repertuar kina Millenium - sprawdzisz tutaj.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, December 4, 2021 00:44:34
IP     : 3.81.89.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html