To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Marszałek przygarnie MFK już od lipca ?   -   21/4/2006
Podczas czwartkowego posiedzenia zarządu województwa małopolskiego w Krakowie, doszło do ustaleń dotyczących finansowania Mościckiej Fundacji Kultury. W spotkaniu uczestniczył także Prezydent Miasta Tarnowa Mieczysław Bień. Zgodnie z podjętymi decyzjami, MFK już wkrótce stanie się wojewódzką instytucją kultury, utrzymywaną głównie z pieniędzy Marszałkowskich.

Ogloszenie
- Nie oznacza to, że Miasto nie będzie uczestniczyć w finansowaniu MFK – mówi Prezydent – pozostaniemy prawdopodobnie współwłaścicielem terenu MFK.
Prezydent podkreśla, że dzięki wsparciu Marszałka możliwa będzie realizacja wielu przedsięwzięć kulturalnych, które dziś z konieczności prowadzone są w ograniczonej formie.
- Już od dłuższego czasu staraliśmy się o takie właśnie rozwiązanie – dodaje Prezydent – mam nadzieję, że przed wakacjami uda się go wreszcie sfinalizować.
Trwają już prace nad przygotowanie listu intencyjnego w tej sprawie. Prawdopodobnie do podpisania stosownych umów dojdzie na przełomie maja i czerwca, zaś w lipcu MFK przejdzie pod zarząd Marszałka.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 13:06:44
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html