To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Tarnowskie Juwenalia 2006   -   22/4/2006
Po kilku latach faktycznego niebytu do Tarnowa powracają Juwenalia, organizowane wspólnymi siłami kilku tarnowskich uczelni wyższych – i przyznać trzeba, że jest to jeden z „mierników” poziomu życia studenckiego miasta. Program imprezy jest jeszcze dopinany, więc podajemy jedynie te jego elementy, które są pewne. Święto tarnowskich żaków potrwa od 15 do 21 maja (początkowo juwenalia były planowane tydzień wcześniej).

Ogloszenie
>

Przez pierwsze cztery dni (poniedziałek – czwartek) odbywać się będą imprezy tematyczne w Klubie Pretekst; w środę 17 maja wystartuje V Wieczór Satyry i Humoru „Dyby” – przegląd kabaretów, który rozpocznie się w Teatrze im. L. Solskiego o godzinie 19:00. W czwartek 18 maja organizatorzy zapraszają na dyskotekę w klubie Blue, zaś w piątek 19 maja, ulice Tarnowa przemierzy barwny korowód przebierańców (od godziny 15:00) – wtedy to, na Rynku, oficjalnie rozpoczęte zostaną tegoroczne Juwenalia i zgodnie z tradycją klucze do bram miasta przekaże żakom Prezydent Tarnowa. Odbędą się również pokazy sztuk walk.
Sobota, 20 maja upłynie na sportowo – od rana na stadionie KS „Błękitni” trwać będą zawody i wielki studencki piknik z konkursami i zabawami. Wieczorem przyjdzie czas na Koncert Główny – zagrają tarnowskie zespoły (m.in. The Way) oraz gwiazda tarnowskich „Juwenaliów 2006” czyli Oddział Zamknięty.
Dopełnieniem studenckiego święta stanie się impreza motoryzacyjna, zorganizowana pod Centrum Handlowym Echo w niedzielę, 21 maja; rankiem rozpoczną się tu: „Otwarte Akademickie Mistrzostwa Tarnowa w gokartach”, zmagania w sprawnościowej jeździe samochodem, nauka jazdy w poślizgu oraz konkursy z nagrodami. Juwenalia zakończą się wieczorem Mszą Świętą, połączoną z koncertem tarnowskiego chóru Gos.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 04:38:14
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html