To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Już tylko tele-zgłoszenia i tele-obsługa ...   -   08/10/2003
Telekomunikacja już zupełnie znika z budynku przy ul. Mickiewicza w Tarnowie, z którym kojarzona była przez wiele lat. Petenci, którzy przychodzą do pozostawionego tam wiosną Biura Obsługi Klienta TP SA są informowani, że z końcem miesiąca BOK zostanie zlikwidowane. To samo dotyczy punktów w Bochni, Brzesku i Dąbrowie Tarnowskiej.

Ogloszenie

Wszystko w związku z powstającym w Krakowie telecentrum tzw. Błękitną Linią. W sprawie rachunków telefonicznych czy awarii tarnowianie będą teraz telefonować pod numery 93 93 i 93 30. Mieszkańcy obawiają się, że spowoduje to duże problemy z dodzwonieniem się do właściwej osoby, a telefon będzie wciąż zajęty. Tymczasem jak przekonuje telekomunikacja, nowy system ma ułatwić życie – mówi szef działu prasowego firmy Andrzej Knapik. Zmiany pociągną za sobą zwolnienia pracowników. Większości co prawda zaproponowano zatrudnienie w telecentrum, jednak nie wszyscy zdecydowali się dojeżdżać do Krakowa. Z pracy odejdzie więc co najmniej kilkanaście osób.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:47:28
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html