To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   A jednak będzie BEZAN !   -   27/4/2006
Pod koniec roku, po ogłoszeniu decyzji Tarnowskiego Centrum Kultury o wycofaniu się z organizacji "Bezanu" wszystko wskazywało na to, że festiwal ten przechodzi do historii. A jednak... 9 czerwca w Tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego odbędzie się 21 Festiwal Piosenki Żeglarskiej Bezan. To znana w Polsce i poza jej granicami impreza ściągająca ludzi morza oraz szczurów lądowych, ale tęskniących za morskimi podróżami i lubiących słuchać piosenek żeglarskich. W tym roku jego organizacją zajęła się grupa pasjonatów, którzy nie chcieli dopuścić do tego, by impreza z takimi tradycjami tak po prostu zniknęła.

Ogloszenie

Bezan wymyślili ponad dwadzieścia lat temu Ryszard Żądło i Władysław Bożek. Impreza szybko zyskała wielu zwolenników, którzy z wielka radością przyjeżdżali do Tarnowa. Tutaj zaczynało karierę wiele zespołów. Przed laty Bezan uchodził za jedną z ważniejszych tego typu imprez w kraju. Miał prawo nominowania do udziału w krakowskim festiwalu szantowym, a wśród uczestników zawsze było wiele gwiazd. - W tym roku zaplanowaliśmy trzy koncerty - mówi Ewa Kropiowska, jedna z organizatorek. Dwa dla dzieci i wieczorny o godzinie 19.00 dla młodzieży starszej i dorosłych.
Gospodarzem będzie tarnowski zespół szantowy The Cotton działający przy TCK a wśród zaproszonych gości m.in. znani i lubiani 4 Refy i zespół Segars z Bytomia.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 08:05:59
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html