To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Kulinarny Pasaż – „kaczka za kratami na czerwonym sosie podana…”    -   30/4/2006
Hitem obecnego sezonu może stać się wkrótce „kaczka za kratami na czerwonym sosie podana”, którą wkrótce znaleźć będzie można w menu restauracji Pasaż. Przygotowanie proponowanej przez szefa kuchni Wojciecha Wołosowskiego potrawy zajmie nam trochę czasu i kosztować nas będzie nieco zachodu; ale z pewnością nie będziemy tego żałowali.

Ogloszenie

„Kaczka za kratami na czerwonym sosie podana” to potrawa, której walory nie ograniczają się jedynie do doznań smakowych i estetycznych. 1-majowe danie spożywać można bowiem także z perspektywy politycznej, światopoglądowej oraz na płaszczyźnie psychologicznej – już to wyładowując w ten sposób swoje frustracje, już to manifestując swoje sympatie. Wystarczy jednak, jeśli zwyczajnie kaczkę tę zjemy ze smakiem, lub też samodzielnie, z satysfakcją przygotujemy. Jak tego dokonać – posłuchaj opowieści Wojciecha Wołosowskiego : (((mp3)))

UWAGA! Wszelkie prawa do kaczki są zastrzeżone. Kaczka została przyrządzona na naszą wyraźną prośbę, a przedstawione tu sytuacje nie wydarzyły się naprawdę i nie próbuj ich naśladować.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 08:24:12
IP     : 52.90.49.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html