To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Maraton Tańca w "Bristolu" i w internecie   -   01/5/2006
1 czerwca o godzinie 16:00 w hotelu "Bristol" wystartuje Pierwszy Maraton Tańca Towarzyskiego w Tarnowie. Poczynania finalistów Maratonu przez kilkanaście godzin śledzić będzie można na żywo, zarówno w lokalu przy Krakowskiej 9, jak i on-line w internecie. - Pomysł imprezy narodził się w związku z bardzo dużym zainteresowaniem wielu uczestników szkół i kursów tańca w naszym mieście - informuje jedna z organizatorek, Ewa Schetz z Polskiego Konsorcjum Firm Budowlanych.

Ogloszenie

Eliminacje do Maratonu Tańca będą trwały przez cały maj. Co czwartek (4, 11, 18 i 25 maja) od godziny 18:00 tych, którzy zgłoszą się do "Bristolu" na eliminacje oceniać będzie kompetentne jury. Wśród jurorów znajdzie się m.in. wieloletnia tancerka Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”, instruktorki tańca towarzyskiego, a także laureatka konkursów Tańca Turniejowego. Jury wyłoni 12 par do finału, który zaplanowano 1 czerwca. Kilkunastogodzinny maraton poprowadzą wówczas Krzysztof Borowiec oraz grający na żywo zespół instrumentalno-wokalny „SPEKTRUM II“.
Regionalne media (Radio RDN Małopolska, Gazeta Krakowska, TVP 3 i portal inTARnet.pl) objęły patronat nad całością imprezy. Transmisję z wydarzenia, non-stop przez 12 godzin, śledzić będzie można na naszej stronie !
Sponsorzy przygotowali puchary, kwiaty i atrakcyjne nagrody dla zwycięzców.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 07:00:15
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html