To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zuzanna w rękach Saka   -   30/4/2006
Te starotestamentową, prawdziwą Zuzannę podglądali w kąpieli starcy, zaś ta którą wziął na swój malarski warsztat Marek Sak jest „tylko” jej artystycznym odbiciem. Efekty tych eksperymentów możemy oglądać na wystawie otwartej w ostatni piątek kwietnia w Galerii Miejskiej BWA. Tak się dziwnie składa, że od czasu choroby jej dyrektora, na każdym kolejnym wernisażu albo brak artystów wystawiających swoje prace, albo się spóźniają, co powoduje niepotrzebne perturbacje towarzysko – organizacyjne.

Ogloszenie

Także i tym razem nie dojechał na czas autor prac, który spóźnił się „tylko”ponad pól godziny. Nie doczekał się na niego m.in. wiceprezydent Andrzej Jeleń z okolicznościowym adresem. Dobrą minę do zlej gry musiał robić Piotr Kukla, pełniący obowiązki gospodarza Galerii. Na szczęście wino było przednie, a zakąski smaczne. Dopisała tez publiczność, mogąca skonfrontować swoje wyobrażenia tamtej słynnej Zuzanny z „malarską chemią” Marka Saka.

Więcej na: www.tarnowska.u2.pl

ilustracja: M.Sak „Anioł Stróż na rowerze”, akryl/płótno
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 07:02:28
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html