To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   "O Laur Tarnowskiej Starówki" po raz dwudziesty   -   08/1/2004
Po raz dwudziesty ogłoszono właśnie Ogólnopolski Konkurs Jednego Wiersza o Laur Tarnowskiej Starówki. To jedno z najciekawszych wydarzeń kulturalnych Tarnowa, które wrosło w tradycję miasta oraz poetyckiej Polski. Co roku na konkurs wpływa prawie pół tysiąca utworów poetyckich w dwóch kategoriach – wierszy o Tarnowie i wierszy o tematyce ogólnej. W tym roku można je nadsyłać do 15 marca.

Ogloszenie
>

Zważywszy na fakt, że jeden autor może nadesłać na konkurs tylko jeden utwór, Laur Tarnowskiej Starówki należy, zdaniem jurorów, do najtrudniejszych konkursów poetyckich. Uwieńczeniem konkursowych zmagań jest uroczysta biesiada literacka połączona z ogłoszeniem werdyktu jury, wręczeniem nagród oraz prezentacją nagrodzonych wierszy, które publikowane są w pokonkursowym almanachu. Wielu laureatów Konkursu, to dziś uznani, z kilkuksiążkowym dorobkiem poetyckim twórcy.
Organizator Konkursu - Małopolskie Centrum Kultury "Sokół" w Nowym Sączu Biuro Organizacyjne w Tarnowie chce, aby jubileuszowa XX edycja Konkursu miała szczególną atmosferę, rangę i była bogata w konkursowe utwory.
Dlatego nagrodzone utwory opublikowane zostaną po raz pierwszy m.in. na stronach internetowych naszego portalu. Ogłoszenie wyników spodziewane jest w maju br.

Zainteresowani uczestnictwem w konkursie mogą zapoznać się z regulaminem konkursu, umieszczonym na stronie www.tarnow.okay.pl/laur.
Dodatkowych informacji dot. konkursu udziela w Tarnowie p. Ilona Stanaszek, tel./0-14/ 626 0761
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl