To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   7 par już wytańczyło Finał Maratonu !   -   05/5/2006
W czwartek wieczorem w hotelu "Bristol" odbył się pierwszy z cyklu majowych castingów do Maratonu Tańca Towarzyskiego, który 1 czerwca organizuje PKFB. Organizatorzy zostali zaskoczeni dużą ilością chętnych i wysokim poziomem tancerzy. Już z pierwszego castingu do czerwcowego finału zakwalifikowano 7 par ! Castingi powtarzane będą w "Bristolu" w każdy majowy czwartek, początek o godzinie 18:00. Pierwszy Maraton tańca Towarzyskiego w Tarnowie rozpocznie się natomiast 1 czerwca o godzinie 16:00 i trwał będzie 12 godzin. Transmisję on-line z tego wydarzenia będzie można oglądać na naszych stronach.

Ogloszenie

Spróbujmy dotknąć fenomenu obecnej popularności tańca towarzyskiego w Tarnowie (i nie tylko) na podstawie wypowiedzi kilku z uczestników czwartkowego castingu.
Tomasz Gądek przyjechał na casting z pobliskiego Świebodzina, na co dzień uczęszcza do Technikum nr 4 (ul. Szujskiego 13), interesuje się tańcem i nie zamierza zaprzestać dalszego rozwijania swoich umiejętności tanecznych. Dlatego pojawił się na parkiecie w "Bristolu".
Agnieszka Kierońska jest studentką PWSZ. Do Maratonu Tańca Towarzyskiego zgłosiła się, ponieważ taniec był zawsze jej pasją, chce wykorzystać swoje umiejętności i nauczyć się jeszcze czegoś nowego.
Joanna Kawa, na codzień prowadzi własną działalność gospodarczą w tarnowie, co nie przeszkadza jej każdej wolnej chwili spędzać na parkiecie.
Anna Kruk jest studentką anglistyki na PWSZ. Jej pasją, jak łatwo zgadnąć, była, jest i będzie muzyka i taniec. Udział w maratonie jest jedną z tych możliwości, kiedy można zatracić się w tańcu, zabawie i muzyce - mówi.
Piotr Zaczkiewicz jest tegorocznym maturzystą.Uczył się do tej pory w ZSTZ w Tarnowie. Zamierza iść na studia do PWST w Tarnowie. Interesuje się informatyką, ale w wolnych chwilach słucha muzyki i ... oczywiście tańczy. Zamiłowanie do tańca odziedziczyłem po siostrze - dodaje.
Anna Kędzior, Tarnowianka, studiuje obecnie farmację na Collegium Medicum UJ. Kocha taniec i podróże. Pracuje w teatrze "Bagatela" w Krakowie. W wolnych chwilach tańczy i czyta książki.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 06:34:30
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html