To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  "Książki życia" - biskup T.Pieronek    -   06/5/2006
W naszym portalu kontynujemy cykl dźwiękowy "Książki życia", przygotowany przez dziennikarzy RDN-Małopolska Dawida Osysko i Łukasza Winczurę. W jego ramach prezentujemy wypowiedzi znanych osobistości na temat ich ulubionych autorów i książek, które odcisnęły w pamięci rozmówców najwyraźniejszy ślad a w ich życiu odegrały szczególną rolę. Kolejną z przepytywanych osób jest ks. biskup Tadeusz Pieronek. Równolegle z cyklem trwa konkurs, w którym inTARnautom zadajemy to samo pytanie, które autorzy cyklu zadaja swoim rozmówcom.

Ogloszenie

Biskup Tadeusz Pieronek, lat 71, biskup tytularny Cufruta, profesor prawa kanonicznego, przewodniczący Kościelnej Komisji Konkordatowej, rektor Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i były Sekretarz Generalny - rzecznik Episkopatu Polski (1993-98). Członek Komisji Wspólnej Episkopatu i Rządu RP, krajowy duszpasterz prawników, kierownik Katedry Prawa Kanonicznego PAT w Krakowie. Przewodniczący Trybunału Rogatoryjnego, przesłuchującego świadków w procesie beatyfikacyjnym Jana Pawła II.

Posłuchaj wypowiedzi ks. biskupa: (((mp3))).

Do podobnej refleksji zapraszamy wszystkich inTARnautów. Które z książek przeczytanych przez Was w dotychczasowym życiu najmocniej zapamiętaliście, które z nich wywarły na Was największy wpływ i dlaczego ? Pisemne wypowiedzi na temat "moje książki życia", należy nadsyłać na adres redakcja@intarnet.pl. Do udziału zachęcamy wszystkich inTARnautów, ogłaszając konkurs na najciekawsze wypowiedzi na ten temat.
Pierwsza wypowiedź, która do nas dotrze oraz najciekawsze z pozostałych nadesłanych listów o książkach, zostaną przez nas nagrodzone. Książkami, oczywiście !

W poprzedniej edycji konkursu nagrody wędrują do Ewy Ł., Magdaleny S. i Jacka J. Gratulujemy !!!
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 06:36:37
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html