To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay/MAKS
  
   Sukces Gali dla Kamili !   -   08/1/2004
Wielkim sukcesem zakończyła się wczorajsza Wielka Operowa i Operetkowa Gala Charytatywna w Tarnowskim Teatrze. Na zaproszenie Przychodni Centermed do Tarnowa przybyli artyści Opery i Operetki Krakowskiej, którzy zaprezentowali program składający się z najsłynniejszych arii. Wczorajszy koncert przyciągnął tłumy Tarnowian.

Ogloszenie

Pomysł organizacji Gali wyszedł od doktora Jacka Roika, pracującego w "CenterMedzie" , inicjatora powstania w ubiegłym roku Klubu Operowego BELCANTO. Podczas jednego z ubiegłorocznych integracyjnych spotkań artystycznych w Teatrze dr J.Roik poznał Kamilę Albin i jej twórczość. W ciagu kilku zaledwie dni zorganizował całą machinę przedsięwziecia zakończonego wczoraj wielkim sukcesem. Dochód z organizacji Gali Charytatywnej przeznaczony jest właśnie na pomoc i rehabilitację Kamili - niewidomej uczennicy II LO.
Zarząd Centermed-u obiecuje kontynuację pomysłu. Zapowiada też kolejne inicjatywy. Specjalna kapituła wybierać będzie osoby, które szczególnie potrzebują wsparcia. Każdego roku w styczniu w Tarnowie odbywać się mają podobne przedsięwzięcia. Podczas wczorajszego wieczoru w teatrze przyznano także nagrody – statuetki „Dobry dla innych”. Otrzymali je proboszcz parafii Świętej Rodziny ksiądz Jerzy Berdychowski i senator Józef Sztorc, którzy był też głównym sponsorem wczorajszego koncertu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 28, 2022 08:42:59
IP     : 3.238.125.76
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html