To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Zaproszenia na Koncert Galowy TNF - konkurs   -   10/5/2006
Jubileuszowa edycja Tarnowskiej Nagrody Filmowej rozkręciła się już na dobre. Jej koniec nastąpi w sobotę a koncert galowy 20 TNF uświetni występ popularnego showmana i wybitnego muzyka - Waldemara Malickiego. Galę (początek o godz. 19:30) poprowadzą Marzena Rogalska oraz Olivier Janiak. Biletów na to wydarzenie już prawie nie ma, ale dwie pary inTARnautów będą mogły w nim uczestniczyć bezpłatnie, jeśli wezmą udział w mini-konkursie, który rozstrzygniemy w piątek wieczorem.

Ogloszenie

Waldemar Malicki - jest jednym z najbardziej wszechstronnych pianistów polskich. Koncertuje na całym świecie od Waszyngtonu do Duszanbe. Nagrał 38 płyt z muzyką solową i kameralną m.in. dla wytwórni w Polsce, Niemczech, Belgii, Francji, i Japonii. Prowadzi klasy mistrzowskie w Skandynawii, obu Amerykach i Japonii. Był prezesem-założycielem Towarzystwa im I. J. Paderewskiego. Laureat nagród fonograficznych: Fryderyk 1997, 2000 i 2003. Gwiazda telewizyjnych Wiktorów i gospodarz własnego programu "Co tu jest grane" w programie I TVP.

Dwa podwójne zaproszenia na Koncert Galowy Dwudziestej Tarnowskiej Nagrody Filmowej powędrują do dwójki szczęśliwców - inTARnautów, którzy udzielą nam prawidłowej odpowiedzi na pytanie : Waldemar Malicki jest częstym bywalcem cyklicznej imprezy muzycznej organizowanej w regionie tarnowskim. O jaką imprezę chodzi ?
Prawidłowe odpowiedzi należy nasyłać wraz z danymi kontaktowymi osoby udzielającej odpowiedzi na adres: konkursy@intarnet.pl do piątku 12 maja, do godziny 18.00, z dopiskiem, w temacie wiadomości : KONCERT GALOWY.
Wylosowanych zwycięzców poinformujemy o sposobie odebrania nagrody jeszcze w piątek wieczorem.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 06:10:41
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html