To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Noc Muzealna w Ratuszu   -   10/5/2006
Propozycję dla miłośników pełnego czaru nocnego obcowania ze sztuką, muzyką, historią i egzotyką ma w nocy z 20 na 21 maja Muzeum Okręgowe w Tarnowie. Tego wieczora tarnowski Ratusz otwarty będzie od 19:00 do 1:00 (co najmniej). Zobaczymy m.in. wystawę „Polscy Misjonarze w Chinach", będącą zarazem prezentacją bogatej kultury i sztuki chińskiej, a wypożyczoną ze zbiorów Zgromadzenia Księży Misjonarzy w Krakowie.

Ogloszenie
>

Pierwsza część wystawy obejmuje eksponaty związane z działalnością misyjną i posługą duszpasterską; druga część to eksponaty prezentujące wierzenia religijne Chińczyków, przedmioty i stroje pochodzące z dworu mandaryna oraz przedmioty użytku codziennego.
Jak czytamy na oficjalnej stronie Miasta - jeśli chętnych do nocnego zwiedzania będzie więcej to Muzeum jest gotowe przedłużyć godziny otwarcia do późnych godzin nocnych, a w zasadzie już wczesnoporannych 21 maja.

Wstęp oczywiście jest bezpłatny, a na dodatek gości czeka wiele dodatkowych atrakcji, jak przymierzanie zbroi rycerskiej, podpatrywanie pracy konserwatorów zabytków, czy wykonanie sobie pamiątkowego portretu w stylu sarmackim. Tylko dla tych osób, które zechcą wejść nocą na wieżę tarnowskiego Ratusza i podziwiać nocną panoramę miasta, gdzie być może spotkają... duchy strażaków, dla tych zwiedzających przewidziano opłaty w wysokości 10 zł od osoby. Niestety, ta atrakcja, ze względów bezpieczeństwa będzie dostępna dla nielicznych. Przewiduje się wchodzenie na wieżę w 5 - osobowych grupach, co pół godziny. Wcześniej zostanie ogłoszona przedsprzedaż wstępów na wieżę.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 06:13:54
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html