To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Czwarty dzień TNF (foto)   -   10/5/2006
Kolejny dzień festiwalu Tarnowska Nagroda Filmowa za nami. Seanse w kinie Marzenie biją rekordy frekwencyjne, we wtorek pełna była też "widownia" zaaranżowana rzędami krzeseł podczas wieczornej, plenerowej projekcji przed Ratuszem. Podczas spotkania z Jolantą Fraszyńską kinowa kawiarnia pękała w szwach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również projekcje "krótkich metraży" nagrodzonych podczas ubiegłorocznego festiwalu w Krakowie. Dziś kolejne seanse konkursowe, kolejny pokaz plenerowy a także ciekawy koncert muzyki filmowej w TCK.

Ogloszenie
>

Fotoreportaż z trzeciego dnia Festiwalu: zobacz tutaj
Posłuchaj także fragmentów zapisu dźwiękowego ze spotkania z Jolantą Fraszyńską (spotkanie odbyło się tuż po projekcji "Skazanego na bluesa", w którym to filmie aktorka grała Golę Riedel i za którą to rolę otrzymała właśnie ważną nagrodę - szczegóły tej informacji postanowiła jednak zatrzymać - póki co - w tajemnicy):
(((mp3)))- cz.1
(((mp3)))- cz.2
(((mp3)))- cz.3

Dziś w kinie "Marzenie" kolejne filmy konkursowe, tj. o godz. 16:30 "Rozdroże cafe" (po projekcji spotkanie z odtwórcą głównej roli - Robertem Olechem), o godz. 18:30 "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" i o godz. 20:30 "Wróżby kumaka". Po ostatnim z tych filmów spotkamy się ze Zbigniewem Zamachowskim.
W klubie festiwalowym w TCK (Rynek 5) o godzinie 21:00 rozpocznie się koncert grupy "Movie story". To projekt, który zawiązał się w wakacje 2004 roku z inicjatywy kilku tarnowskich muzyków, którzy poza swoimi autorskimi zespołami realizują pomysł nieskrępowanego stylistyką improwizowania w oparciu o współczesne standardy, jakimi są melodie znane wszystkim z kina czy telewizji. Spektrum muzyczne tego projektu rozciąga się od jazzu tradycyjnego po drum/n/bass.
W programie koncertu usłyszymy m.in. takie tematy filmowe jak: ”Janosik”, „Peter Gunn” „Mission Impossible” „Vabank” „Miś”.
Zespół wystąpi w składzie: Bartek Szułakiewicz – piano, syntezatory, aranże Bartek Rojek – perkusja Jerzy KOBRA Drobot – bas Stanisław Migała – gitary oraz gościnnie Areta Chmiel – saksofony.
Poza tym czeka nas kolejna projekcja plenerowa. Tym razem (o godz. 20:30) będzie to musical z 1978r."Halo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla Kasiarzy".
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 06:14:42
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html