To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowski Dzień Dziecka   -   31/5/2006
To już jutro. Święto najmłodszych, okazja do wspólnej zabawy milusińskich oraz całych rodzin, miało odbyć się na zielonej trawce i na tarnowskim Rynku. Już wiadomo, że ze wzgledu na aurę wszystkie imprezy z Rynku przeniesiono do Teatru. Nie ulega zmianie miejsce przedpołudniowego Festynu na boisku Pałacu Młodzieży. Tam też prawdopodobnie, a nie w Parku Strzeleckim, odbędzie się Turniej o Laur Uśmiechu.

Ogloszenie
>

Okolicznościami sprzyjającymi bajkowemu wydarzeniu będzie program tworzony przez same dzieci, koncerty, wiele zabaw i konkursów z nagrodami a także plac zabaw dla milusińskich. Festyn na boisku Pałacu Młodzieży rozpocznie się o 9:00 i trwać będzie do około 13:00.

Po południu - w Tarnowskim Teatrze - na najmłodszych tarnowian czekać będą niespodzianki i słodycze. O godzinie 16:00 z historycznym przedstawieniem pt.„Opowieść o Spytku" wystąpią najmłodsi - dzieci z Przedszkola nr 13. Potem, ok. 16:40 aktorzy Teatru im. Solskiego wystawią spektakl według J.H.Andersena „Mała Syrenka".
O godzinie 18:00 na turniej rycerski zaprosi Tarnowskie Bractwo Rycerskie Gladii Amici a na zakończenie (ok. 19.00) przed publicznością koncertować będą też dzieci ze Szkoły Muzycznej Yamaha.
Program tarnowskiego Dnia Dziecka bedzie jednocześnie swoistym prologiem do tegorocznych Dni Tarnowa, które ruszają już w piątek.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 06:49:37
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html