Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Koncert i konto dla Kamili   -   08/10/2003
W łańcuchu ludzi dobrej woli, który na rzecz niewidomej Kamili Albin uruchomił we wrześniu dr Jacek Roik, przybywa z każdym dniem ogniw. Już wiadomo, że Koncert Gwiazd Opery Krakowskiej na rzecz utalentowanej 17-latki odbędzie się 7 stycznia. Wczoraj otwarto specjalne konto bnkowe, na które można wpłacać już datki dla Kamili.

Ogloszenie

Konto uruchomił Przewodniczący Koła Powiatowego Polskiego Związku Niewidomych w Tarnowie Pan Stanisław Sikora. Każdy z nas może tam wpłacić dowolną kwotę pieniężną.
Oto numer konta :
PKO BP I O/TARNÓW , 81-1020 4955 –1106 6101-2 , koniecznie z dopiskiem „DLA KAMILII”!

Koncert poświęcony Osobom Niewidomym, których przedstawicielką jest Kamila Albin, uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie , odbędzie się w dniu 7 stycznia 2004 roku (środa) w Tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego.
Dalsze szczegóły możecie Państwo śledzić sukcesywnie na stronie www.jroik.manpol.net .
Prace związane z przygotowaniem koncertu i zbieraniem funduszy na jego organizację , obok tarnowskiego lekarza prowadzi Koło Powiatowe PZN w Tarnowie, mieszczące się przy ul. Piłsudskiego 24, którego biuro czynne jest we wtorki i piątki w godzinach od 9.00 do 13.00, telefon: 0-14-621-60-48. Zarząd w Tarnowie wytypował do koordynacji działań związanych z organizacją Koncertu państwa Krystynę i Ryszarda Drozdów – tel. domowy – 0-14- 621-24-63 lub telefon komórkowy: 0 – 601 – 659 – 746. Jużz niedługo w internecie (m.in. na stronie TARNÓW OKAY) można będzie przeczytać pierwszą listę Ofiarodawców.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(18-11-2003) ROMEO :5183466 
JESTEM ZAAAAAA !!!!!!! POPIERAM I ŁĄCZE SIĘ Z WAMI ! POZDROWIENIA DLA KAMILI !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2003) Jacek Roik :jroik@manpol.net 
Zaparszam wszsytkich Ludzi Dobrej Woli , do włązcenia sie do anszej wspołnej akcji na rzecz Niepelnosprawnych . Oni dzisiaj potrzebuja pomocy a my ... jutro ! Pozdrawiam : jacek Roik www.jroik.manpol.net

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2003) Jacek Roik :jroik@manpol.net 
dzisiaj na mojej stronie www.jroik.manpol.net jest do wglądu szczególowy program Koncertu "Gwiazdy Opery Krakowskiej spiewaja dla Niewidomej Kamilii , Uczennicy II LO w Tarnowie " Zapraszam do udziału w Koncercie- rezerwacje biletow mozna dokonywac droga internetowa ! Pozdrawiam : Jacek Roik .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-12-2003) Jacek Roik :jroik@manpol.net 
Szanowni Państwo ! Można przez interent zamawiać bilety na Koncert w dniu 7 stycznia 2004r pod adresem :jroik@manpol.net Zamowienia ponad 10 biletów - cena od osoby 40,00 zł- dostarczymy pod wskazany adres ! Zapraszam !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947