To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Tarnowski CPR także dla Powiśla   -   13/1/2004
Tarnowskie Centrum Powiadamiania Ratunkowego ma obsługiwać także Powiśle Dąbrowskie. Karetki będą prawdopodobnie kursować z Dąbrowy i z Żabna, ale koordynacją wyjazdów zajmie się tarnowskie stanowisko kierowania. Jak mówi dr Marek Latała , koordynator do spraw lecznictwa medycznego , samorząd dąbrowski podjął już uchwałę intencyjną w tej sprawie. Podstawową przyczyną tworzenia między powiatowego CPR-u są pieniądze.

Ogloszenie

Brakuje ich na budowę oddzielnej jednostki. Co prawda tworzenie stanowisk wyniesionych też będzie kosztować, ale mniej – dodaje dr Latała. Włączenie pogotowia do tarnowskiego CPR-u ma nastąpić w tym roku. Pieniądze na ten cel mają pochodzić z dotacji Ministerstwa Zdrowia. Uchwała nie obejmuje przejęcia koordynacji dyspozytorów straży pożarnej. Służby te pracować więc mają na razie na dotychczasowych zasadach, przynajmniej do czasu podpisania specjalnych umów. Przypomnijmy w Tarnowie utworzenie Centrum Powiadamiania Ratunkowego według samych strażaków i pracowników przyspieszyło czas interwencji tych służb w sytuacjach zagrożenia. Czy podobnie się stanie, gdy Tarnów będzie zlecał interwencje w rejonie Dąbrowy – pokaże czas.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 28, 2022 08:34:57
IP     : 3.238.125.76
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html