To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  „Drzewko za butelkę 2006” na finiszu   -   02/6/2006
IV tarnowska edycja ogólnopolskiej akcji „Drzewko za butelkę” powoli dobiega końca. Udział w niej biorą uczniowie i wychowankowie 17 placówek oświatowych z terenu Tarnowa. Są to: Szkoły Podstawowe nr 1, 3, 5, 7, 8, 11, 14, 15, 17, 18, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2, Zespół Szkół Sportowych, Gimnazja nr 2, 4, 6, Przedszkole nr 35 oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy. Ile tym razem ich wychowankom udało się zebrać butelek? O tym dowiemy się już w najbliższy wtorek, 6 czerwca (początek – godz. 10.00), podczas finału akcji, który zaplanowano w Parku Strzeleckim w Tarnowie.

Ogloszenie

Tarnowski finał akcji „Drzewko za butelkę 2006” zbiegnie się ze Światowym Dniem Ochrony Środowiska. Najlepsi „zbieracze” butelek zostaną wyróżnieni, zaś wszyscy jej uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy. W Ogródku Jordanowskim przedstawiciele organizatorów akcji i jej uczestnicy posadzą drzewko – klon czerwony – będące symbolem tegorocznej akcji. Tegoroczną nowością jest to, że każda szkoła biorąca udział w akcji podczas finału otrzyma jedno symboliczne drzewko akcji. Jakie? Przekonamy się już 6 czerwca. Te zaś posadzone zostaną przy każdej z placówek.
Przypomnijmy, iż zebrane butelki zostaną sprzedane i poddane recyklingowi. Drzewka zakupione za uzyskane tą drogą pieniądze posadzone będą w sąsiedztwie szkół, biorących udział w akcji.
Dodajmy, że Ogólnopolska akcja „Drzewko za butelkę” organizowana jest przez firmy chemiczne – realizatorów Programu „Odpowiedzialność i Troska”, z inicjatywy Sekretariatu Programu, od 2003 r. W Tarnowie jej organizatorami są Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A., Branżowa Organizacja Odzysku S.A., we współpracy z Urzędem Miasta Tarnowa, współorganizatorem – Jednostka Ratownictwa Chemicznego Spółka z o.o. W tym roku do sprawnego zebrania butelek i ich recyklingu przyczyniła się tarnowska firma: EKOTAR Spółka z o.o. (DS)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, July 17, 2024 16:24:02
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html