To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Trzynastkowa awantura w "Łukaszu"   -   06/6/2006
Czy tarnowski Szpital Wojewódzki św. Łukasza winien jest swoim pracownikom wypłatę zaległych przez 5 lat "trzynastek" ? Zdaniem pracowników i według opinii prawnych, na które się powołują, tak. Dyrekcja Szpitala stanowczo odrzuca te roszczenia, twierdząc, że nie ma z tytułu „trzynastek” żadnych zobowiązań wobec pracowników. Jeżeli w tym sporze racja jest po stronie personelu, to "Łukaszowi" grożą bardzo poważne kłopoty. Wypłata pięciu pensji 1500 pracownikom może zrujnować finanse placówki.

Ogloszenie

Zaniepokojony informacjami o pozwach składanych przez prawników osób uważających się za poszkodowane w wyniku działań dyrekcji szpitala, jest m.in. poseł Aleksander Grad. Zwrócił się on do Marszałka Województwa Małopolskiego, jako organu założycielskiego, z prośbą o wyjaśnienie obecnej sytuacji finansowej Szpitala.
" Jeżeli upór dyrekcji placówki okaże się niezgodny z prawem, to Szpitalowi Wojewódzkiemu w Tarnowie grożą poważne problemy finansowe zwłaszcza, że istniejące w podobnych sprawach wyroki, jasno wskazują na racje po stronie pominiętych w wypłatach pracowników" - czytamy w poselskim komunikacie o złożeniu zapytania. Poseł PO obiecuje, że o stanowisku Marszałka w tej sprawie niezwłocznie poinformuje media.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 18:23:58
IP     : 54.158.251.104
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html