Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   2 Tm 2,3 i „Wakacje bez narkotyków”   -   12/6/2006
Trzeba szukać możliwości dotarcia do ludzi, którzy uzależnili się od narkotyków i im pomóc. Ale też trzeba mówić ludziom nie uzależnionym czym są narkotyki i co ze sobą niosą, a niosą pustkę i śmierć. Jednym ze sposobów dotarcia do młodzieży jest organizacja koncertów, podczas których promuje się zdrowy tryb życia – bez narkotyków - mówi ks. Franciszek Popowicz CM, Opiekun Młodzieży parafii św. Rodziny, która 25 czerwca w Amfiteatrze Letnim, o godzinie 19.30, właśnie pod hasłem „Wakacje bez narkotyków”, organizuje koncert popularnego zespołu 2 Tm 2,3.

Ogloszenie
>

Ten dobrze znany młodzieży zespół obchodzi właśnie swoje 10 urodziny. Podczas koncertu będzie zatem okazja do uczczenia tego jubileuszu a zarazem odbędzie się promocja nowej płyty zespołu: „888”.

Niech czas wakacji, który się zbliża, będzie autentycznie czasem bez narkotyków, bez jakichkolwiek uzależnień. Spotkajmy się wspólnie w amfiteatrze, aby o tym wszystkim powiedzieć, że można żyć zdrowo i pięknie, a przez to być szczęśliwym człowiekiem, a przede wszystkim wolnym - zaprasza ksiądz Popowicz w imieniu swoim i młodych ludzi z Parafii św. Rodziny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947