To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   2 Tm 2,3 i „Wakacje bez narkotyków”   -   12/6/2006
Trzeba szukać możliwości dotarcia do ludzi, którzy uzależnili się od narkotyków i im pomóc. Ale też trzeba mówić ludziom nie uzależnionym czym są narkotyki i co ze sobą niosą, a niosą pustkę i śmierć. Jednym ze sposobów dotarcia do młodzieży jest organizacja koncertów, podczas których promuje się zdrowy tryb życia – bez narkotyków - mówi ks. Franciszek Popowicz CM, Opiekun Młodzieży parafii św. Rodziny, która 25 czerwca w Amfiteatrze Letnim, o godzinie 19.30, właśnie pod hasłem „Wakacje bez narkotyków”, organizuje koncert popularnego zespołu 2 Tm 2,3.

Ogloszenie
>

Ten dobrze znany młodzieży zespół obchodzi właśnie swoje 10 urodziny. Podczas koncertu będzie zatem okazja do uczczenia tego jubileuszu a zarazem odbędzie się promocja nowej płyty zespołu: „888”.

Niech czas wakacji, który się zbliża, będzie autentycznie czasem bez narkotyków, bez jakichkolwiek uzależnień. Spotkajmy się wspólnie w amfiteatrze, aby o tym wszystkim powiedzieć, że można żyć zdrowo i pięknie, a przez to być szczęśliwym człowiekiem, a przede wszystkim wolnym - zaprasza ksiądz Popowicz w imieniu swoim i młodych ludzi z Parafii św. Rodziny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 17:21:38
IP     : 54.158.251.104
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html