To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Tytuł kasztelana dla tarnowskiego przedsiębiorcy   -   14/1/2004
Dzięki tegorocznej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy Marian Dreszer (właściciel tarnowskiej firmy Delta-Graphix) został Honorowym Kasztelanem Zamku Królewskiego w Łęczycy. Ten tytuł, ważny przez 2004 rok, musiał wszak wykupić w drodze licytacji na rzecz WOŚP. A konkurentów do owego zaszczytu było wielu. Tarnowianin przebił jednak wszystkich ubiegających się o godność kasztelana, do niego należało ostatnie słowo w licytacji prowadzonej przez internetowy serwis Allegro. Wygrał wpłacając na konto WOŚP 45 tys. złotych, tym samym objął we władanie na rok zamek łęczycki.

Ogloszenie

Znany m.in. jako siedziba diabła Boruty i miejsce rycerskich turniejów. Certyfikat przywilejów i obowiązków kasztelańskich wraz z insygniami władzy (złotym sygnetem i srebrnym łańcuchem z herbem Łęczycy) czekają już na tarnowskiego biznesmena.
- Moja firma obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia. Nie planujemy hucznych obchodów, ale musimy się spotkać chociaż raz z naszymi najważniejszymi klientami. Myślę, że odpowiednim do tego miejscem będzie właśnie zamek w Łęczycy - ujawnia swe jubileuszowe zamiary Marian Dreszer: właściciel Delty-Graphix i od niedawna kasztelan łęczycki. (mab)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl