To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Protest przeciwko podwyżkom cen wody   -   14/1/2004
Podczas jutrzejszej sesji Rady Miasta opiniowany będzie wniosek Tarnowskich Wodociągów, które proponują od 1 marca podwyżki cen za wodę (o blisko 8%) i ścieki (o 13 %). Przeciwko temu pomysłowi protestuje tarnowskie UPR , apelując do radnych o powściągliwość w nakładaniu na barki mieszkańców kolejnych ciężarów finansowych.

Ogloszenie

W sytuacji gdy czeka nas rok największych od kilkunastu lat podwyżek podatków, dodatkowe zwiększenie opłat lokalnych, w tym podwyżki cen odprowadzania ścieków i dostarczania wody , pogorszyłoby i tak trudną sytuację materialną mieszkańców Tarnowa i okolic - czytamy w oświadczeniu podpisanym przez zarzad Tarnowskiego Oddziału Unii Polityki Realnej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 8)Dodaj komentarz
(14-01-2004) VIP :
Nowy Rok nowe podwyżki!! Nasza Polska rzeczywistosc! :-((

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-01-2004) Staszek :
Znowu mieszkańcy Tarnowa zaczęli oszczędzać i brakuje kasy do podziału? MPEC przez około trzy lata nie podniósł cen za ciepło i dalej funkcjonuje, a wodociągi jakoś nie mogą. Może najwyższy czas żeby ktoś pomyślał jak u siebie znaleźć pieniążki a nie szukać w cudzej kieszeni.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-01-2004) JK :
Czy ktoś zauważył, że im wiecej oszczędzamy w Tarnowie na zużyciu wody to jej cena stale wzrasta - działa tu zasada ekonomiki większa sprzedaż cena mniejsza, mniejsza sprzedaż cena większa. Zastanawia mnie również ta opłata abonamentowa 5,17 zł jest ona wyższa od wszystkich pozostałych opłat stałych, ciekawa jak jest jej kalkulacja?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-01-2004) biedak :
wlasnie przeczytalem ze prezydent miasta dostal ponad 2 tys zl podwyzki .... taki to ma dobrze ... w d... ma podwyzke wody czy czegos tam ... JEGO STAC na zaplacenie ... eh szkoda gadac ... POLITYCY DO LOPAT

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-01-2004) Marek :
W marcu podwyżki a w maju po wejsciu do unii jeszcze raz bedą podwyższać tak tylko moze byc w naszym kraju. Banda skurw.....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-01-2004) Obywatel :
TO EFEKT WIELOLETNIEGO TRAGICZNEGO ZARZĄDZANIA TĄ FIRMĄ przez spółkę dwóch panów dyrektorów /jeden na szczęście już na zasłużonej -zapewne skromnej (he he!)-emeryturze.Mógłbym dużo na ten temat tu napisać, ale to niczego nie zmieni. A tak przy okazji żebyście wiedzieli, że pensja dyrektora w tej firmie, która zresztą nie podlega żadnej grze rynkowej bo jest monopolistą jest porównywalna z pensją Prezydenta Miasta. Pozdrawiam i mam nadzieję że wreszcie ktoś nie wytrzyma tego wszystkiego i pierwszy rzuci cegłą w prominenckie okno .....To chyba jedyny sposób by powiedzieć dość i wreszcie zacząć zmiany.....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-01-2004) rank :
Nic tak nie cieszy, jak zadowoleni prominenci :D

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-01-2004) Ok :
Radni na czwartkowej sesji problemu jednak nie rozważali. Mają to uczynić dopiero końcem stycznia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl