Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Tarnów narkotykowym zagłębiem?    -   28/6/2006
Nasze miasto zajmuje jedno z czołowych miejsc w statystykach przestępstw narkotykowych w skali całego kraju – tak przynajmniej wynika z pojawiających się w ostatnim czasie publikacji prasowych. Trudno dociec, czy w tym przypadku statystyki wierniej odzwierciedlają życie i nasza policja jest tak sprawna – czy może odwrotnie: policja sobie nie radzi z problemem. W każdym z tych wypadków jedno jest pewne – traci na tym Tarnów i jego, szczególnie młodzi, mieszkańcy. Interpelację w tej sprawie do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Ludwika Dorna skierował poseł Bogusław Sobczak.

Ogloszenie

W interpelacji poseł prosi o udzielenie bardziej szczegółowej informacji na temat stanu bezpieczeństwa w naszym mieście. Jak czytamy: „Zwracam się również z wnioskiem o zmobilizowanie podległych Panu służb, w celu skutecznego przeciwdziałania przestępczości w Tarnowie, w szczególności zdyscyplinowania policji celem skutecznego zwalczania przestępstw o charakterze narkotykowym”. Bogusław Sobczak zwraca się do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z pytaniami, jak w świetle danych policji, ocenia on poziom bezpieczeństwa mieszkańców Tarnowa w porównaniu z mieszkańcami innych miast, jak kształtują się policyjne dane, jeżeli chodzi o zagrożenie narkomanią w naszym mieście i na jakiej podstawie dane te powstają oraz w jakim stopniu problem zagrożenia narkomanią wśród mieszkańców Tarnowa dotyczy młodzieży szkolnej i jak, na podstawie jakich danych Minister ocenia poziom bezpieczeństwa w tarnowskich szkołach.
W rozmowie Bogusław Sobczak stwierdził, iż otrzymane w drodze interpelacji informacje będzie chciał przekazać Ministrowi Romanowi Giertychowi, który „temat ten chce podjąć i w wakacje będzie przygotowywał działania w tym zakresie.”
Posłuchaj wypowiedzi :(((mp3)))
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(30-06-2006) Komentator :
Lubie Bogusia, choc Romana juz nie tak bardzo :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-06-2006) Weredyk :
To tylko swiadczy, ze w Tarnowie walczy sie naprawde z narkotykami, a nie na "niby".

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-06-2006) Pozdro :
Czemu nie napiszecie za jakie ilości sa wyroki w naszym mieście??? Za 1g za 1 szkło. I to ejst skuteczna policja??? Co sie czarujemy tu zamyka sie dzieciaki za śladowe ilości. W tarnowie zatrzymano może dwoch powaznych dealerow a reszta to...wiadomo przypadkowi ludzie z łapanki. pozdro . JTP.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-07-2006) ipis :
weredyk fajną akcje prowadzisz z tym plakatowaniem miasta jaki to rojek fajny gospodarz był

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-07-2006) wojkkk :
weredyk wogóle jesteś fajny inaczej, i za to cię lubie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947