To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Karnety idą jak świeże bułeczki   -   15/1/2004
Za dwa miesiące rusza żużlowy sezon. W Tarnowie rozpoczęła się sprzedaż karnetów. Ci, którzy nie chcą stać pod kasami przed meczami z udziałem Rickardssona, Golloba, Kołodzieja i spółki powinni się pospieszyć. Wejściówki, który ilość jest ograniczona, idą jak świeże bułeczki. Tylko w pierwszym dniu sprzedaży sympatycy żużla kupili prawie 300 kart wstępu. Karnety można kupić w firmie Fuji Color przy ul. Przecznica Strusińska w godzinach od 9.00 do 18.00 oraz na stadionie w Mościcach, w siedzibie spółki, od 8.00 do 15.00.

Ogloszenie

Karnet z miejscem numerowanym na trybunie kosztuje 250 złotych. Cena karnetu normalnego to 180 złotych, a karnet ulgowy kosztuje 100 złotych.

Zapisy do żużlowej szkółki

Uwaga! Żużlowa Sportowa Spółka Akcyjna Unia Tarnów ogłasza nabór kandydatów do szkółki żużlowej. Od 1 lutego chętni powinni zgłaszać się na stadionie we wtorki i czwartki. Na chętnych między 14.00 a 18.00 czekał będzie trener Marian Wardzała. Potencjalni kandydaci w wieku od 10 do 15 lat muszą spełnić kilka warunków. M.in. muszą posiadać pisemną zgodę rodziców. (BD)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(16-01-2004) rank :
Kampania Ścigały??

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-01-2004) unia tarnow :
Szkoda że o piłce noznej wszyscy zapomnieli

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-01-2004) ZkS-siak :
Kazdy dzialacz albo sponsor ma upodobane sobie sporty jak naprzyklad mielismy przyklad z koszem.... teraz zuzel tyle ze on przetrwa o wiele dluzej.... kosz byl przeznaczony na takie cos jak dzisiaj od dawno....... wiecej pieniedzy by bylo z lodowiska a nie jakiegos kosza ktory i tak nie ma powodzenia w Tarnowie, okolicach a nawet samych kibicow...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl