To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Turystyka i rekreacja na MWSE   -   20/7/2006
Senat Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie zadecydował o uruchomieniu specjalności na kierunku „turystyka i rekreacja”. Studenci będą mieli do wyboru cztery ścieżki studiów.Decyzja Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego zezwalająca na uruchomieniu studiów na „turystyce i rekreacji” to szansa dla tych maturzystów, którzy chcą znaleźć się w gronie osób studiujących najpopularniejsze kierunki. Ubiegłoroczne dane mówią o kilkunastu osobach na miejsce w uczelniach państwowych. W MWSE przepustką do studiowania jest nowa matura i spełnienie wymogów rekrutacyjnych.

Ogloszenie

Senat MWSE zadecydował o uruchomieniu w pierwszej kolejności czterech specjalności:
- obsługa ruchu turystycznego,
- hotelarstwo,
- pedagogika czasu wolnego,
- odnowa psychosomatyczna.
- Te właśnie specjalności stanowią kanon na wszystkich uczelniach, gdzie wykłada się „turystykę i rekreację”. Liczymy, że nasza oferta edukacyjna zainteresuje co najmniej kilkaset osób, tym bardziej, że to jedyny taki kierunek na terenie byłego województwa tarnowskiego- mówi prof. dr hab. Leszek Kozioł, inicjator i pomysłodawca uruchomienia nowych studiów.

Już zgłaszają się pierwsi kandydaci, a wśród nich znalazł się koszykarz tarnowskiej Unii Wojciech Majchrzak: - Chcę iść na studia, bo zawodowe granie kiedyś się zapewne skończy. Zainteresowała mnie specjalność odnowa psychosomatyczna bowiem wiem jak dużą rolę odgrywa dobra kondycja fizyczna i psychiczna.

Rekrutacja potrwa do 30 września a szczegółowych informacji o rekrutacji udziela Dział Nauczania przy ul. Szerokiej 9, tel. 14-6211000.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl