To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Część odsetek dla niepełnosprawnych przedsiębiorców   -   02/8/2006
Osoby niepełnosprawne zamieszkałe na terenie powiatu tarnowskiego, prowadzące działalność gospodarczą lub własne albo dzierżawione gospodarstwo rolne, mają możliwość otrzymania pomocy finansowej ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w formie dofinansowania do oprocentowania kredytu bankowego zaciągniętego na kontynuowanie tej działalności.

Ogloszenie

O dofinansowanie do oprocentowania może ubiegać się osoba niepełnosprawna, która prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej jednego roku, posiadająca aktualne orzeczenie o niezdolności do pracy lub o stopniu niepełnosprawności wydane przez odpowiedni uprawniony organ, która otrzymała kredyt inwestycyjny lub obrotowy na kontynuacje działalności gospodarczej lub prowadzenie własnego albo dzierżawionego gospodarstwa. Dofinansowanie może być udzielone do wysokości 50 % oprocentowania kredytu bankowego przysługującego w danym roku, po dniu zawarcia umowy ze Starostą; niezależnie od tego, kiedy został on zaciągnięty.
Osoby niepełnosprawne zainteresowane otrzymaniem ze środków PFRON dofinansowania do oprocentowania kredytu bankowego powinny zgłosić się w Wydziale Zdrowia i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Tarnowie, ul. Narutowicza 38, pok. 210A /tel. 014 6316-359/, gdzie otrzymają druk wniosku oraz szczegółową informację o kryteriach dofinansowania oprocentowania kredytu.

Informacja oraz druki wniosków są dostępne również na stronie internetowej: www.powiat.tarnow.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 18:12:23
IP     : 54.158.251.104
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html