Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Urodzinowe Lato z Radiem w Tarnowie   -   04/8/2006
W tym roku jubileusz 35-lecia obchodzi "Lato z Radiem", jedna z najpopularniejszych w kraju audycji radiowych. Z tej okazji dziennikarze programu I Polskiego Radia wraz z zaproszonymi gośćmi - gwiazdami polskiej estrady, wyruszyli na wakacyjne "tournee". Cykl plenerowych imprez zawita 13 sierpnia, w niedzielę, do Tarnowa. Urodzinowy piknik "Lata z Radiem" odbędzie się jednak nie w Mościcach, ale na terenach Aeroklubu Ziemi Tarnowskiej, przy ulicy Lotniczej. Wystąpią m.in. KOMBII, Krzysztof Krawczyk i Queeens.

Ogloszenie
>

Pierwotnie planowano zorganizowanie imprezy na terenach zielonych w Tarnowie-Mościcach, ale w tym samym czasie na stadionie przy Zbylitowskiej trwać będzie mecz żużlowy Unia - Złomrex Częstochowa i lokalne władze uznały, że ze względów bezpieczeństwa i z powodów komunikacyjnych lepiej będzie radiowy piknik- koncert przenieść na ulicę Lotniczą.

W Tarnowie gwiazdami plenerowego pikniku będą m.in.: Grzegorz Skawiński i grupa KOMBII, Krzysztof Krawczyk z rodziną i niezwykłe roztańczone dziewczyny z zespołu Queens.
Dodatkową atrakcją plenerowych koncertów "Lata z radiem" będą spotkania z radiowymi gwiazdami (m.in. Marią Szabłowską, Małgorzatą Raduchą, Martą Kielczyk, Romanem Czejarkiem, Zygmuntem Chajzerem, Pawłem Sztompke, Andrzejem Matulem, Tomaszem Zimochem, Jarosławem Idzim, Małgorzatą Słomkowską, Kacprem Kaliszewskim, Pawłem Kostrzewą, Zbigniewem Krajewskim, Wojciechem Cejrowskim i Wincentym Pipką) oraz jedyne w Polsce ruchome plenerowe studio nagrań dla słuchaczy - każdy może przyjść i nagrać własną płytę CD na pamiątkę. Już przed 16-tą dziennikarze radiowej "Jedynki" zapraszaja y na specjalny dodatkowy blok animacji dla dzieci. Program dla najmłodszych zaprezentują także Włodarki Family. W czasie trwania imprezy dla dzieci i ich rodziców zaplanowano liczne konkursy - nagrody to sprzęt elektroniczny, sprzęt AGD oraz urodzinomisie w trzech rozmiarach: małym - większym - największym. Imprezę poprowadzą Roman Czejarek i Zygmunt Chajzer. Koncert Queens zaplanowano ok. 17.25, Krzysztof Krawczyk wystąpi dwie godziny poźniej, w finale (ok. 21.00) zagra KOMBII a potem (ok. 22.25) nad Gumniskami i Zabłociem rozbłysną sztuczne ognie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 12)Dodaj komentarz
(04-08-2006) mościczanin :
phi, to ja sie nie wybieram w takim razie, za daleko :-(

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-08-2006) do mościczanina :
no tak, Tarnów jest taka aglomeracją, że wszedzie jest daleko!! ;P Ja nie raz z mościc na westerkę pieszo po imprach się przemieszczałem jak mnie nie było na taxę stać, jakos nie narzekam! Btw, współczuję ludziom z Moscic, wszędzie mają daleko co najmniej jak warszawiacy z Tarchomina do Piaseczna :P

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-08-2006) hmm :
To nie lepiej było na na stadionie Błękitnych zrobić skoro w Mościcach się nie da.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-08-2006) aero :
po prostu infrastrukturka bedzie gotowa, bo dzien wczesniej na lotniczej jest nasz piknik lotniczy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-08-2006) mościczanin :
do "do mościczanina" Szanowny Panie nie znasz sytuacji w jakiej sie znajduje a oceniasz i ironizujesz. Nie kazdy jest pelnosprawny i moze miec problemy z poruszaniem sie, czyz nie?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-08-2006) karolinciA :
PRZEPRASZAM czy mógłby mi ktoś wytłumaczyc gdzie jest ulica LOTNICZA w Tranowie??!!!bo kompletnie nie mam pojęcia!?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-08-2006) konik na biegunach :
ul Lotnicza to boczna ulica al Tarnowskich a ta ciagnie sie od ul Dabrowskiego. Czyli idziesz od ul Lwowskiej w strone Watoku i marketu ELEA, mijasz Sąd i caly czas prosto. Chyba trafisz :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-08-2006) aero :
Nie ELEA ale ALMA i jeszcze prosto za Almą w stronę Marcinki za torami jakieś 400 m w lewo

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-08-2006) konik na biegunach :
Sorry za pomylke. Nie mieszkam w tym rejonie i nie bywam w hiper ani supermarketach. Ale dzieki za poprawke

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-08-2006) Kaska :
czy oni licza na to ze przyjdzie duzo ludzi? jakos sobie tego nie potrafie wyobrazic! jest zuzel na ktory chodzi pol miasta a watpie zeby komukolwiek chcialo sie pozniej jechac pod marcinke na lato z radiem...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-08-2006) aero :
nic sie nie bój, będzie pełno ludzi, zobaczysz

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-08-2006) konik na biegunach :
no i jak bylo? udala sie impreza?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl