To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Błyskawiczny konkurs filmowy Okay i Millennium   -   15/1/2004
Ferie w mościckim kinie rozpoczynają się od mocnego akcentu. Tak, jak w całym kraju na ekran wchodzi tu trzecia już część szpiegowskich przygód "Małych Agentów". Premiera filmu zapowiada się na nie lada atrakcję. Obraz oglądać będziemy w trójwymiarze, a do każdego biletu gratis dodawane są specjalne okulary 3D! Tradycyjnie już mamy bezpłatne zaproszenia dla inTARnautów , tym razem trzy i bez ograniczeń wiekowych !

Ogloszenie
>

MALI AGENCI 3D: TRÓJWYMIAROWY ODJAZD
USA, 2004,
czas 84’, b.o.

Dzięki Małym Agentom i reżyserowi Robertowi Rodriguez rodzinna rozrywka osiąga dziś zupełnie nowy wymiar: trójwymiar. Mali agenci 3-D: trójwymiarowy odjazd reprezentują przyszłość interaktywnej zabawy opartej na zaawansowanej technice. Ten film to wyjątkowe połączenie najnowszych efektów cyfrowych i specjalności Małych agentów, czyli wspaniałych szpiegowskich przygód. Dzięki tej mieszance, widzowie w każdym wieku stają się “częścią" niezwykłego widowiska, przy którym blednie najbardziej nawet barwna rzeczywistość. "Mali agenci 3-D: trójwymiarowy odjazd są zupełnie inne niż poprzednie dwa filmy", mówi Robert Rodriguez. "Przenosi znanych bohaterów w zupełnie nieznane miejsca i szykuje widzom mnóstwo zabawnych niespodzianek".

Technologia trójwymiarowa wysuwa się na pierwszy plan z chwilą, gdy nastoletni, ale świetni agenci Juni i Carmen Cortez wyruszają na swoją najbardziej niebezpieczną misję w wirtualny świat trójwymiarowej gry wideo, zaprojektowanej tak, by ich przechytrzyć. Przerażająca grafika i niebezpiecznie realne postaci gry mogły narodzić się tylko dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych efektów specjalnych.
Tuż przed amerykańską premierą “Małych agentów 3" w 3500 kinach w całym kraju pojawiły się specjalne, darmowe okulary niezbędne do oglądania trójwymiarowych przygód. Stały się częścią interaktywnej zabawy i to dzięki nim dla dzieci, które nigdy nie widziały filmów trójwymiarowych i dla rodziców, którzy nigdy nie widzieli takich filmów trójwymiarowych, Mali agenci 3-D: trójwymiarowy odjazd stały się wydarzeniem sezonu rodzinnej rozrywki.
Gwiazdami “Małych agentów 3" są Alexa Vega i Daryl Sabara jako Juni i Carmen Cortez oraz Antonio Banderas i Carla Gugino jako Gregorio i Ingrid rodzice Małych Agentów i gwiazdy wywiadu jednocześnie. Poza tym, w filmie zobaczymy ponownie: Ricardo Montalban w roli Dziadka Małych agentów, Steve’a Buscemi w roli szalonego naukowca Romero; Alana Cumminga jako Floopa; Billa Paxtona w roli Prezydenta Stanów Zjednoczonych; Cheecha Marina jako Wujka Felixa; oraz Danny’ego Trejo jako Machete. Do tej doborowej obsady dołączył weteran kina akcji Sylvester Stallone, który wcielił się w Zabawkarza, żądnego władzy łotra, który chce zapanować nad wszystkimi dziećmi świata.

W trakcie weekendu na ekran mościckiego kina trafia też nareszcie kandydat do tegorocznego Oscara - "Niepokonany Seabiscuit". Jest to opowieść o jednym z najsłynniejszych koni w historii, legendarnym czempionie z lat 30-tych XXw. W główne role wcielili się Tobey Maguire i Jeff Bridges.

Jak co tydzień dwoje inTARnautów może wraz z zaproszoną przez siebie osobą zobaczyć jeden z tych filmów gratis !
Wystarczy do jutra, tj. do piątku 16 stycznia do godz. 14.00 przesłać do nas e-maila na adres: tarnow@okay.pl, podać swoje nazwisko i nr tel.stacjonarnego oraz termin wybranego przez siebie seansu w "Millennium". Wśród wszystkich takich zgłoszeń rozlosujemy popołudniu dwa podwójne zaproszenia do zrealizowania w ciągu najbliższego weekendu. Zwycięzców poinformujemy o nagrodzie i sposobie jej odebrania telefonicznie. Telefonować będziemy między godz. 14.00 a 14.30, bądźcie pod telefonem !
Repertuar kina "Millennium" znajdziecie na stronie: www.okay.pl/millennium
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 16:19:58
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html