Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Następcy Kubicy na start !   -   08/8/2006
K-TEAM, Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Tarnowa „Leliwa”, Tarnowski Automobil Klub oraz Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie zapraszają już w najbliższą niedzielę 13 sierpnia na Otwarte Kartingowe Mistrzostwa Tarnowa - Blue Karting. Zawody odbędą się na torze gokartowym przy Centrum Handlowym ELEA, Al.Jana Pawła II 8. Pierwsi z tarnowskich następców Roberta Kubicy wystartują już o godzinie 10:30.

Ogloszenie

Jazda gokartem może kojarzyć się z festynem albo wesołym miasteczkiem, które raz do roku odwiedza nasze miasto, miasteczko – może i tak. Są jednak ludzie, którzy mają inne wyobrażenie o tym sporcie. Z inicjatywy studentów przy współpracy z firmą K-TEAM, AMK Tarnowskim oraz Małopolskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Tarnowie został utworzony tor gokartowy, znajdujący się na parkingu Centrum Handlowego Elea przy al. Jana Pawła II 8 gdzie można spróbować swoich sił w tym nie tak łatwym sporcie, nie posiadając licencji zawodnika ani prawa jazdy. Wystarczy sportowe zacięcie, trochę wolnego czasu i możesz poczuć się jak rasowy kierowca rajdowy. Na torze cyklicznie odbywają się wyścigi otwarte, w których uczestniczyć może każdy świeżo upieczony kierowca gokartowy. Wystarczy ,,wykręcić” dobry czas który pozwoli zakwalifikować się do dziesiątki najszybszych w danym miesiącu, zapisać się na odpowiednią listę i kto wie ...? Robert Kubica też tak zaczynał ...

Sam gokart jest bardzo prostym pojazdem, i bardzo łatwo jest nauczyć się nim jeździć Może właśnie tutaj powinni zaczynać jazdy przyszli kierowcy, zanim wyjadą na miasto L-ką na kursie samochodowym. Kierownica, gaz i hamulec - to wszystko, z czym trzeba się oswoić, aby pomknąć na torze. Z gokartem poradzi sobie już 6-latek. Jeżdżą na torze dzieci, młodzież, panie i panowie w każdym wieku. Przez zabawę do bezpieczeństwa - to hasło które przyświeca tej inicjatywie.

Zgłoszenia w dniu zawodów przyjmowane będą w godz. od 9:30 do 10:15
Zawody rozegrane zostaną w poszczególnych grupach wiekowych i każdy tarnowianin będzie mógł spróbować zdobyć tytuł Mistrza Tarnowa.

Podział na klasy:
- młodzik (6 – 11 lat)
- junior (12 – 17 lat)
- kobiet
- open (18 - )

Wszystkich zainteresowanych udziałem w zawodach organizatorzy proszą o kontakt: tel.: 0601 847 976 lub e-mail: rkiwi@poczta.fm
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl