Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Mania Rozdawania A.D. 2006    -   16/8/2006
18 sierpnia w Nowym Sączu rusza kolejna edycja Manii Rozdawania – sztandarowej i zarazem największej w regionie imprezy organizowanej przez RDN Małopolska. Ideą przedsięwzięcia jest promocja zdrowia; w tym roku dochód z datków zebranych podczas akcji rozdawania 40 tysięcy butelek wody mineralnej „Piwniczanka” przeznaczony zostanie na domy dziecka. Mania Rozdawania odwiedzi Nowy Sącz, Bochnię, Tarnów i Dębicę.

Ogloszenie
>

W ubiegłym roku na Manii Rozdawania w Nowym Sączu zaśpiewała Urszula, zaś w Tarnowie bezkonkurencyjną gwiazdą okazała się Ingrid – na jej koncercie bawiło się blisko 30 tysięcy osób ! W naszym portalowym plebiscycie Mania Rozdawania okrzyknięta została najlepszą imprezą rozrywkową w regionie A.D. 2005.
W tym roku tradycyjnie nie zabraknie konkursów, gier i zabaw sportowych dla całych rodzin – ich uczestnicy stają się niejednokrotnie bohaterami kolejnych, radiowych relacji. Nie zabraknie również koncertów – w Dębicy, 27 sierpnia o 18:30 wystąpi Cafe oraz Danzel. W Tarnowie, po Piwniczankę i nie tylko, RDN zaprasza na Plac Sobieskiego, w dniach 23 i 24 sierpnia.

Posłuchaj zapowiedzi Marcina Sobczyka: (((mp3)))

MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(16-08-2006) Gosia :
taaak w tym roku nie przyjedzie do nas nikt.. w zeszlym roku byla ingrid bylo super ale tak malo kasy zebrali ze az wstyd...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-08-2006) Kasiula...Debica :
A JA JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC DANZELA I CAFE W NIEDZIELE NA JEDNOSTCE W DEBICY BEDZIE SUPERRRR ZABAWA I MAM NADZIEJE ZE ZBIORA DUUUUZOOOO KASY :D;D;D;D;D;D;D;D;DD; HEH ....DO BOJU DEBICA IGLOOPOL :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-08-2006) paulineczka :
hm no, cekawe ile bedzie osób:D i o ile przyjedzie hehe

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-08-2006) ks_wisłoka_dębica :
spoko było na danzelu spoko jak wyszedł na du przed scene o by tak dalej w następnym roku

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl