To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Mania Rozdawania A.D. 2006    -   16/8/2006
18 sierpnia w Nowym Sączu rusza kolejna edycja Manii Rozdawania – sztandarowej i zarazem największej w regionie imprezy organizowanej przez RDN Małopolska. Ideą przedsięwzięcia jest promocja zdrowia; w tym roku dochód z datków zebranych podczas akcji rozdawania 40 tysięcy butelek wody mineralnej „Piwniczanka” przeznaczony zostanie na domy dziecka. Mania Rozdawania odwiedzi Nowy Sącz, Bochnię, Tarnów i Dębicę.

Ogloszenie
>

W ubiegłym roku na Manii Rozdawania w Nowym Sączu zaśpiewała Urszula, zaś w Tarnowie bezkonkurencyjną gwiazdą okazała się Ingrid – na jej koncercie bawiło się blisko 30 tysięcy osób ! W naszym portalowym plebiscycie Mania Rozdawania okrzyknięta została najlepszą imprezą rozrywkową w regionie A.D. 2005.
W tym roku tradycyjnie nie zabraknie konkursów, gier i zabaw sportowych dla całych rodzin – ich uczestnicy stają się niejednokrotnie bohaterami kolejnych, radiowych relacji. Nie zabraknie również koncertów – w Dębicy, 27 sierpnia o 18:30 wystąpi Cafe oraz Danzel. W Tarnowie, po Piwniczankę i nie tylko, RDN zaprasza na Plac Sobieskiego, w dniach 23 i 24 sierpnia.

Posłuchaj zapowiedzi Marcina Sobczyka: (((mp3)))

MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 18:43:38
IP     : 54.158.251.104
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html