To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Piknik kulturalno - rozrywkowy na rzecz krwiodawstwa   -   19/8/2006
„URATUJ MI ŻYCIE” - pod takim hasłem odbędzie się w ostatnią wakacyjną niedzielę 27 sierpnia 2006 r. wielka impreza plenerowa na terenach zielonych wokół Mościckiej Fundacji Kultury. Impreza rozpocznie się o 15.00 i potrwa do zmroku. Nadrzędnym celem przedsięwzięcia będzie akcja dobroczynna związana z honorowym oddawaniem krwi. Gwiazdą pikniku kulturalno-rozrywkowego ma być m.in. Piotr Szczepanik.

Ogloszenie

Organizatorzy : Mościcka Fundacja Kultury, Klub „Honorowych Dawców Krwi” przy Zakładach Azotowych w Tarnowie Mościcach, Parafia NMP Królowej Polski w Tarnowie Mościcach przewidzieli ciekawy i urozmaicony program. Na specjalnie zbudowanej scenie wystąpią zespoły działające przy MFK: istniejący od ponad 40 lat , jeden z najlepszych w regionie Zespół Pieśni i Tańca „Świerczkowiacy”, orkiestra dęta Zakładów Azotowych SA, zespół folklorystyczny „Kumotry”.
Zaplanowano liczne gry i konkursy a wszyscy uczestnicy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wspaniałą zabawą zarówno dla dzieci jak i dorosłych będą przejażdżki konne oraz jazda quadami . Nie zabraknie też dmuchanych zamków, zjeżdżalni dla dzieci, licznych stoisk konsumpcyjnych i handlowych.
Na zakończenie pikniku, ok. godz. 19 wystąpi gwiazda imprezy - znany piosenkarz Piotr Szczepanik w koncercie pt „Piosenki sprzed lat” , podczas którego usłyszymy m.in. takie przeboje jak: „Goniąc kormorany”, „Kochać, jak to łatwo powiedzieć”, „Żółte kalendarze” ... Przez cały czas trwania pikniku ( od 15.00 do 20.00 ), w jednej, specjalnie na ten cel zaadoptowanej sali Mościckiej Fundacji Kultury, odbywać się będzie pobieranie krwi przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddziału Terenowego Tarnów.
Jednym ze współorganizatorów imprezy jest „Klub Honorowych Dawców Krwi’ im. Tytusa Chałubińskiego przy Zakładach Azotowych w Tarnowie Moscicach S.A. działający od 1967 roku. Jest on najstarszym zakładowym Klubem w regionie i jednym z pierwszych w Polsce, zrzeszającym ponad 700 honorowych dawców krwi. Klub został wyróżniony wieloma odznaczeniami i medalami.

Organizatorzy serdecznie zapraszają w niedzielę 27 sierpnia 2006 r. na tereny zielone wokół MFK a w razie niepogody do sali widowiskowej Mościckiej Fundacji Kultury .
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 17:10:46
IP     : 54.158.251.104
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html