Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Kompromitacja Golloba, porażka we Wrocławiu!   -   30/8/2006
W minioną niedzielę tarnowskie "jaskółki" rozegrały wyjazdowe spotkanie z drużyną Atlasu Wrocław. Wynik tego pojedynku mówi wiele - jaskółki poległy 64-26. Na pochwałę zasłużył przede wszystkim Paweł Hlib, zdobywca 13 punktów oraz wracający do zdrowia Janusz Kołodziej, który mimo najszczerszych chęci, zdołał wystąpić tylko w jednym biegu.

Ogloszenie
>


Występów pozostałych zawodników w tym spotkaniu lepiej nie komentowa. Stanisław Burza kompletnie nie trafił ze sprzętem, Marcin Rempała kolejny raz udowodnił, że sportowa ambicja nie jest mu raczej znana, Kamil Zieliński nadal płaci frycowe za małą liczbę startów w ekstralidze i nawet najlepszy w tym sezonie występ Jacka Golloba nie jest powodem do dumy.

Drugi mecz z rzędu podczas zawodów nieobecny był prezes Szczepan Bukowski, który jak widać przyjął taktykę, że lepiej z zawodnikami nie rozmawiać niż ciągle im mówić – "nie mam pieniędzy, zapłacę w przyszłym tygodniu". Wstyd i hańba dla naszego miasta, żeby zawodnik przed kamerami TV Polsat prosił prezesa o odebranie telefonu, bo kończy mu się kasa na sprzęt! Wydaje mi się, że prezesowi Bukowskiemu brakuje trochę odwagi, by przyznać się do błędu i publicznie powiedzieć : źle zarządzałem finansami, przeliczyłem się i teraz mi brakuje pieniędzy na wypłaty dla zawodników . Jak powiadają złośliwi, historia zatacza wielki krąg i tylko patrzeć jak prezes Bukowski jako pierwszy opuści tonący okręt?

Piękny pokaz zgromadzonym kibicom na stadionie zafundował Tomasz Gollob, niestety jednak pokaz ten nie miał wiele ze sportem wspólnego. Jego zdaniem tor był zbyt niebezpieczny i nie nadający się do jazdy. Lider "jaskółek" zachowywał się więc jak urażona gwiazda twierdząc, że cały świat sprzeciwia się przeciwko niemu a na dodatek po trzech nieudanych biegach postanowił, że ... nie jedzie, bo nie – od takie widzimisię naszej gwiazdy.
Tomasz kolejny raz udowodnił, że należy mu już podziękować za jazdę, bo naprawdę szkoda wydawać na niego pieniądze. Oczywiście nikt nie może odebrać mu tego, że przez wiele lat był najlepszy, ale historia nie jeździ a Tomek chyba zapomina, co to speedway.
(KCh)

Unia Tarnów – 26

1. Tomasz Gollob (d3,1,1,-,-) 2
2. Janusz Kołodziej (1,-,-,-,-) 1
3. Stanisław Burza (1,0,1,1,0,0) 3
4. Jacek Gollob (0,2,d3,1,1,2) 6
5. Marcin Rempała (0,1,d4,0) 1
6. Kamil Zieliński (0,0,-,0,0) 0
7. Paweł Hlib (3,2,2,1,2,3) 13
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 9)Dodaj komentarz
(30-08-2006) TJK :
Dziwne, że wszyscy wydają się zaskoczeni i zbulwersowani postawą Tomka. To ja przypomnę co powiedział Gollob po IMP: "Staram się jechać równo, ale nie pozwolę sobie, tak jak we Wrocławiu, czy na innym torze, na jakąkolwiek kontuzję. Zbyt wiele czasu spędziłem w żużlu, zbyt wiele lat jeżdżę na żużlu, żeby przez jakąś bzdurę, zrobić sobie dolegliwość, która później będzie skutkować. Będę jechać tak jak potrafię. Będzie raz lepiej, raz gorzej, ale cało i zdrowo, tak żeby również kolegom nic się nie stało. I to jest dla mnie bardzo ważne." Ja w zachowaniu Tomka we Wrocławiu widzę przede wszystkim konsekwentne postępowanie do którego otwarcie się przyznał - nie będzie ryzykował utraty zdrowia jadąc na tak ciężkim torze, na którym o kontuzję nie trudno. Nie uważam, że Tomek zapomniał co to speedway, on zmienił tylko podejście do tego sportu. Niestety niewielu stara się spojrzeć na tą sprawę z drugiej strony, bo dla większości nie liczy się zawodnik, tylko wynik. Po Bydgoszczy wszyscy cieszyli się, że mamy Golloba w drużynie, po Wrocławiu wszyscy domagają się jego głowy, ciekawe co kibice powiedzą a dziennikarze napiszą po KPE, jak to Gollob znowu będzie ratował wynik całej drużyny?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-08-2006) chłodno :
Póki SLD pod publiczkę doiło Rafinerię Trzebinia to jakoś szło. Gollob to najemnik. A najemnik walczy za pieniądze. Nie ma pieniędzy, nie ma jazdy. Może Wrocław go kupi w następnym sezonie. Skoro kibicom zależy podobno na żużlu (bo Bień kupił za pieniądze podatników stadion by ratować wizerunek SLD - teraz będziemy utrzymywać ten beton, o ile jeszcze Włosi nie zrobią na nas kasy) to niech PŁACĄ ZA BILETY tyle, by Tomasz G. jeździł i innym też się chciało. Chcecie się cieszyć to płaćcie. Jak w cyrku.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-08-2006) fan :
witaj II-ligo

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-08-2006) PRACOWNIK ZAT :
przecież już nie raz mowiłem / tylko scie mnie nie sluchali / że skończy sie kasa - nie do końca jasna.......to nawet zapomną jak sieeeeeeeeeeeeee na motor wsiada - pozdrawiam jak zwykle zdrowo myślacych

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-08-2006) lucjan :
Lepiej się nie blaźnić takimi komentarzami jak "chlodno" jak Bienia nie cierpie to jednak stanę w obronie faktów. Bień ma tyle wspólnego z SLD co Tarnów z Los Angeles. Bień to człowiek swego czasu PO choć chyba nie należy formalnie. Ale nie o to chodzi raczej o gwiazdorstwo "naszych" zawodników Gollob T jakoś czasem coś pokaże Jacenty porażka, Burza robi co może ale umięjętności już nie te, Rempała chyba osiadł na laurach. Mam coś wrażenie, że brak im ambicji (pieniążki). NIestety Zieliński zupełnie nie naddaje się do e-ligi i na pewno nie jest wytuamczeniem jego wiek bo w ogóle nie radzi sobie na motorze. Wieczne zera, a popatrzcie na MIedzińskiego, Kołodzieja, Rempałę, Hliba gdy byli 2 lata młodsi. Zieliński niestety chyba talentu brak

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-08-2006) Weredyk :
Lucjus nie badz zabawny - a jak wyglada wspolpraca jego ugrupowania z SLD? Reka w reke...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-08-2006) keris :
Oj lucjan zdziwił byś się...widac że sie polityką nie zajmujesz...Nasz obecny prezydent również ma cos wspólnego z SLD przykład Nasi ,,kochani" radni...i ich ,,chore" głosowania nad niektórymi ich również ,,chorymi" pomysłami...Pozdrawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-08-2006) Lucjus :
Raczej odbieram to jako chęć dogadywania się ze wszystkimi i z Babuśką i Bazułą a jak wychodzi .... różnie. Ale sport sportem ale Panu Bieniowi już dziękujemy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-09-2006) tiaaaa :
porazka była... tyle, że wyżej komentujący nie widzieli tego spotkania na żywo i sprowadzają swoją dyskusję na podstwie relacji tv i radiowej + doniesień prasowych do politykowania...w sumie, świetna okazja do obarczania winą za postawę zespołu byłego sponsora lub nam panujących (jeszcze)... Andersen dzień wcześniej był medalistą SGP w Pradze, w niedzielę zrobił w meczu przeciw Unii dużo punktów, jednak dziś wspomaga Jaskółki w pucharach klubowych... kasa do podziału za zwycięstwo...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl