To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio PLUS
  
   Dowartościują nasz region w budżecie Małopolski ?   -   19/1/2004
Region tarnowski może liczyć na spore wsparcie z budżetu województwa. Aktualnie kończą się prace nad jego opracowaniem – głosowanie przez radnych najprawdopodobniej w tym miesiącu. Będzie to budżet oszczędnościowy, planowane jest zaciągnięcie kredytu w wysokości 20 milionów złotych na zadania z wykorzystaniem środków z Unii Europejskiej.

Ogloszenie

Nowa rzeczywistość od maja wymusi także zatrudnienie ok. 70 osób, które znajdą zatrudnienie w Urzędzie Marszałkowskim – nie wykluczone, że także w Tarnowie - powiedział nam Wiesław Zimowski – członek zarządu województwa Małopolskiego. Na razie na ten cel może brakować środków w budżecie, dlatego zatrudnienie nowych pracowników ma odbywać się sukcesywnie.
W budżecie województwa mają znaleźć się pieniądze dla regionu tarnowskiego – zwłaszcza Powiśle Dąbrowskie może liczyć na wsparcie w zakresie prac melioracyjnych. Ponadto będzie kontynuowana budowa drogi do Tuchowa w kierunku Koniecznej. Najważniejszym zadaniem będzie wspieranie wniosków napływających z miast, powiatów, gmin i innych instytucji.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(19-01-2004) W.Popiela www.upr.pl :
Niejaki Roman Prodi powiedzial, ze musimy wziac na utrzymanie okolo 100 tys urzednikow by podołać brukselskiej biurokracji. Na ten cel idzie dodatkowo 4 000 000 000 naszych podatkow w tym roku. A poza tym UE to wolny rynek itd. ;) http://www.upr.pl/index.php/pl /inicjatywy/ue/

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-01-2004) tarnowianin :
Co z tego i tak cała kasa zostanie w krakowie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl