Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: (r)
  
  Palimpsest   -   03/9/2006
Policyjny inspektor prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa. Wszystko wskazuje, że zbrodni dokonał ktoś z najbliższego otoczenia ofiary. Zabójca jednak sprytnie zaciera ślady, plącze wątki, prowokuje zmysłowe doznania i retrospekcje.

Ogloszenie

Palimpsest - nowy film Konrada Niewolskiego.
Chyra, Cielecka, Gonera w mrocznym thrillerze twórcy Symetrii. Nagrodzony na MFF w River Run (USA) - za wybitne osiągnięcia techniczne.
Podobno rzeczywistość jest tylko złudzeniem - najgorzej gdy przybierze postać sennego koszmaru. Bohater Palimpsestu, policyjny inspektor (Andrzej Chyra) prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa. Wszystko wskazuje, że zbrodni dokonał ktoś z najbliższego otoczenia ofiary. Zabójca jednak sprytnie zaciera ślady, plącze wątki, prowokuje zmysłowe doznania i retrospekcje. Tylko co w tym labiryncie znaczeń robi niepokojąco piękna... Magdalena Cielecka? Inspektor gubi trop w ciasnym szpitalnym korytarzu. Komu może zaufać? Czy w swoim śledztwie nie dotknął cienkiej granicy obłędu?
Palimpsest - "Co jest prawdziwe?"
"Człowiek wykazuje niespotykaną u żadnego innego gatunku zdolność subiektywizacji i deformowania świata. Proces ten zachodzi na wszystkich szczeblach świadomości. Już od momentu "zawiązywania się" sytuacji, w naszej percepcji dominują zniekształcenia, nie mówiąc już o tym, że zapamiętujemy wszystko subiektywnie, i najczęściej wspomnienia - obrazy powstałe w naszej jaźni, nie mają nic wspólnego z prawdą. Ale co to jest "PRAWDA"? Czy istnieje "czarna skrzynka" rzeczywistości? Czym powinniśmy kierować się w poznawaniu świata: ufać zmysłom, czy polegać na intuicji? A może jedynie nasze emocje są prawdziwe, zaś wszystko inne to tylko Wstęga Mobiusa?" Konrad Niewolski
Na podstawie materiałów dystrybutora

Premiera : 2006.08.18
Polska, 2006
thriller, 80 min.
Reżyseria: Konrad Niewolski
Obsada: Andrzej Chyra, Robert Gonera, Magdalena Cielecka, Henryk Talar, Więcej >

Więcej informacji: kliknij tutaj

Seanse w :
Kinie Millennium
Kinie Marzenie > kliknij tutaj
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947