To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Radgoszcz stawia na Narożniki   -   19/1/2004
Blisko 4 mln złotych gmina Radgoszcz zamierza wydać w najbliższych latach na inwestycje. Będą to przede wszystkim zadania poprawiające stan środowiska naturalnego i rozbudowa zaplecza rekreacyjnego nad zalewem wodnym w Narożnikach. Nad wodą trwa budowa amfiteatru, który ma być gotowy w tym roku. Nad zalewem powstanie również budynek, który pomieści hangar na sprzęt pływający oraz miejsca noclegowe i zaplecze dla zatrudnianych w sezonie ratowników.

Ogloszenie
>

Nad zalewem powstawać zaczną domki letniskowe. Kilkanaście działek budowlanych udało się samorządowi sprzedać w krótkim czasie. Mniejsze jest zainteresowanie podobnym kompleksem położonym w pewnej odległości od wody, w lesie. Na etapie projektowania jest pogłębienie zalewu, rozlewisko będzie w części poszerzone. Na sfinansowanie tego przedsięwzięcia gmina poszukuje funduszy. W tym roku w Narożnikach pojawią się też ścieżki rowerowe i spacerowe.
Najważniejsze inwestycje związane z ochroną środowiska to rozbudowa oczyszczalni ścieków, budowa kanlizacji we wsiach Narożniki i Żdżary. "Staramy się o fundusze na te zadania, wnioski złożone zostały do programu SAPARD i programu operacyjnego województwa małopolskiego. Część z tych inwestycji przewidziana jest na kilka lat, wszystko zależy od wysokości funduszy, które uda się nam pozyskać. W sumie ich wartość obliczamy na ponad 3,7 mln złotych" - podsumowuje sekretarz gminy Tadeusz Podosek. (baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(20-01-2004) zaq :
i zrobia z nim to samo co z dwudniakami.domki beda mialy szamba??a moze i kanalizacje??(tam nawet w czasie suszy na obrzezach jest mokro w ziemi)mieszkancy domkow i turysci nie beda smiecic,uzywac szamponow do kapieli,proszkow do prania,myc naczyn w zalewie itd.a moze wlodarzze gminy licza,ze jak jest odplyw to to samo odplynie??i jeszcze trzeba pamietac,ze urzytkownikiem jest pzw,ktore regularnie zarybia,ale im niedlugo konczy sie dzierzawa(zawsze mozna ja zerwac)i wtedy wladca bedzie gmina??znak zapytania bo podobno wiekszosc terenu jest w prywatnych rekach i to tych u samej gory.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-01-2004) krzysio :wlochacz802002@yahoo.com 
ale jestescie porabani wy naroznikowcy wiocha taka zabita dechami ze hej tylko ten stawek moze dac wam jakis rozglos i pieniadze

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl