To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Rozmowa prezydenta z marszałkiem   -   20/1/2004
Będzie lepsza współpraca dwóch tarnowskich szpitali. Pomoże to poprawić jakość obsługi pacjentów oraz zmniejszyć koszty. Do końca lutego będą pracowały komisje, które przygotują projekt porozumienia w tej sprawie. Zostanie on przedstawiony marszałkowi województwa i prezydentowi miasta. Na temat służby zdrowia prezydent Tarnowa rozmawiał w Krakowie z marszałkiem województwa małopolskiego. Na razie nie mówi się o połączeniu obu placówek, ale koordynacji ich pracy.

Ogloszenie

Ponadto prezydent rozmawiał o wnioskach, jakie mają szansę być realizowane przy dużej pomocy Unii Europejskiej. Jak już informowaliśmy dotyczą one remontu Pałacu Młodzieży, rozbudowy sieci informatycznej oraz modernizacji ulic Krzyskiej i Piaskowej. Czy uda się otrzymać wsparcie tych trzech wniosków – tego jeszcze nie wiadomo - powiedział nam Mieczysław Bień.
Ustalono, że prezydent i marszałek będą spotykać się raz na kwartał. Najbliższa wizyta marszałka w Tarnowie planowana jest na 4 lutego – wówczas odwiedzi on Mościcką Fundację Kultury. Rozmowy mają dotyczyć form pomocy tej instytucji. Prawdopodobnie odwiedzi też Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy przy ul. Romanowicza w Tarnowie. Wczorajsze spotkanie było również okazją do omówienia organizacji małopolskich eliminacji do Mistrzostw Polski w Amatorskim Kolarstwie Górskim.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 28, 2022 10:00:21
IP     : 3.238.125.76
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html