Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Koncert muzyki klezmerskiej w teatrze   -   21/1/2004
W niedzielę tarnowski teatr zaprasza na wyjątkowy koncert muzyczny. Wystąpi zespół "Bubliczki" z Ireną Urbańską i Klezmerami. Zespół powstał w 1992 r., zainspirowany urokiem i klimatem muzyki żydowskiej. Do dziś stworzył bogaty repertuar, na który składają się pieśni w języku jidysz (obyczajowe, obrzędowe i popularne) oraz instrumentalne melodie klezmerskie.

Ogloszenie

Na stałe związany z galerią i kawiarnią artystyczną "Ariel" działającą na Kazimierzu (dawna dzielnica żydowska w Krakowie) koncertuje w całej Polsce, gościł także w USA, Kanadzie, Szwajcarii, Niemczech. Wielokrotnie brał udział w festiwalach. W ciągu ostatnich lat występował ponad 800 razy. Gwiazdą zespołu jest Irena Urbańska, artystka śpiewa w języku jidysz i potrafi wyczarować podczas koncertu nastrój pełen radości i refleksji o przemijaniu. (Kis)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(22-01-2004) A.Borys :boan@o2.pl 
Dlaczego podajecie niepełne informacje gdzie godz.rozpoczęcia,gdzie cena biletów . Po te informacje musiałem iść do teatru. Ponieważ któryś już raz są właśnie informacje niepełne zwracam uwagę aby na przyszłość rzetelni informować bo tylko taka informacja jest coś warta.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947