Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Przyszli radni PO ?    -   26/9/2006
W sobotę 23 września br. odbyło się posiedzenie Zarządu Regionu Małopolskiego PO RP w Krakowie, na którym zatwierdzone zostały listy kandydatów Platformy Obywatelskiej na radnych Rady Miasta Tarnowa. Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej Senator Urszula Gacek przedstawiła liderów list w poszczególnych okręgach. –Wyborcy oceniają kandydatów według takich kryteriów, jak to, czy ktoś jest dobrym dyrektorem szkoły, dobrym pracodawcą, sprawnym menadżerem czy przyzwoitym człowiekiem. I taki też zastosowaliśmy klucz doboru naszych kandydatów na radnych – stwierdziła Senator.

Ogloszenie

Wobec 25 miejsc w Radzie Miasta Tarnowa PO zamknęła już listę 50 kandydatów. Na razie zaprezentowano liderów – i tak w Okręgu nr 1 są nimi: Ryszard Żądło, Andrzej Ciuruś i Jadwiga Małyszko – Guzy, w Okręgu nr 2 – Krzysztof Nowak, Henryk Słomka – Narożański, w Okręgu nr 3 – Andrzej Sasak i Bartłomiej Babuśka, w Okręgu nr 4 – Krzysztof Janas i Wojciech Magdoń.

A oto sylwetki liderów list PO w Tarnowie:

Ryszard Żądło - absolwent Technikum Chemicznego w Tarnowie-Mościcach i Politechniki Krakowskiej, ukończył studia podyplomowe na WSB w Tarnowie. Działacz kulturalny i samorządowy, Naczelnik Wydziału Kultury Urzędu Miasta Tarnowa w latach 1990-1995, współorganizator WSB w Tarnowie i założyciel klubu studenckiego „Przepraszam”. Pomysłodawca i realizator wielu przedsięwzięć kulturalnych na terenie Tarnowa i Powiatu Tarnowskiego m.in. Festiwalu Piosenki Żeglarskiej BEZAN, Tarnowskich Juwenalii, Ogólnopolskiego Zlotu Niepodległościowego „Łowczówek”. Obecnie pracownik Starostwa Powiatowego w Tarnowie, kierownik referatu ds. Kultury i Promocji. Członek Platformy Obywatelskiej od 2001 roku, członek Zarządu Regionu Małopolskiej PO RP.

Andrzej Ciuruś - inżynier mechanik, studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Pracownik KOLTAR Spółka z o.o. Przedsiębiorstwo Transportu Kolejowego w Tarnowie, Przewodniczący Rady Osiedla Mościce. Członek tarnowskiej Platformy Obywatelskiej.

Jadwiga Małyszko-Guzy - absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie - magister filologii polskiej. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Zarządzania i Przedsiębiorczości w Oświacie. Wieloletni nauczyciel, wychowawca młodzieży i dyrektor szkoły. Urodzona w wychowana w Mościcach. od pokoleń związana z ta częścią miasta. Członek Towarzystwa Przyjaciół Mościc. Członek tarnowskiej Platformy Obywatelskiej.

Krzysztof Nowak - ekonomista, absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie, wieloletni pracownik samorządowy w Urzędzie Miasta Tarnowa odpowiedzialny za finanse tarnowskiej oświaty. Obecnie Prezes Małopolskiego Rynku Hurtowego S.A. w Tarnowie. Współzałożyciel struktur PO w Tarnowie i w Małopolsce. W wyborach do Sejmu RP w 2005 roku uzyskał w Tarnowie trzeci wynik na liście PO.

Henryk Słomka-Narożański - absolwent AGH w Krakowie, ukończył studia podyplomowe na MWSE w Tarnowie. W latach 1990-1994 był wiceprezydentem Miasta Tarnowa. Następnie do 1998 roku pracował w Urzędzie Wojewódzkim w Tarnowie na stanowiskach: Dyrektor i zastępca Dyrektora Wydziału Urbanistyki Architektury i Nadzoru Budowlanego, Dyrektor Wydziału Geodezji i Gospodarki Gruntami, Pełnomocnik Wojewody ds. budowy autostrady A4. Obecnie Geodeta Powiatowy - Naczelnik Wydziału Geodezji, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Tarnowie. Od 1998 roku Radny Rady Miejskiej Tarnowa. Wiceprezes Stowarzyszenia Rodzin Ofiar Katynia - Koło w Tarnowie. Członek tarnowskiej Platformy Obywatelskiej, wiceprzewodniczący Zarządu Miejskiego PO.

Andrzej Sasak posiada wykształcenie wyższe techniczne i ekonomiczne. Tarnowianin. Samorządowiec od roku 1990. Radny Rady Miejskiej w Tarnowie w latach 1990-2002. W poprzednich wyborach do Rady Miasta uzyskał jeden z najwyższych wyników w mieście, ale złożył mandat po objęciu funkcji wiceprezydenta. Trzykrotnie pełnił funkcję Wiceprezydenta Miasta Tarnowa. Obecnie jest zastępcą prezydenta Miasta Tarnowa (2002-2006). Inicjator i organizator wielu ważnych przedsięwzięć w mieście z zakresu samorządności, oświaty, sportu i rekreacji, zdrowia oraz inwestycji infrastrukturalnych. Członek władz kilku organizacji społecznych, kościelnych, sportowych i samopomocowych. Członek tarnowskiej Platformy Obywatelskiej.

Bartłomiej Babuśka - ekonomista, radny Rady Miasta Tarnowa. Prezes Zarządu Solaris Invest. Działacz Klubu Sportowego MKS Tarnovia, KS Delfin – Tarnów; Członek Bractwa Kurkowego w Tarnowie. Członek tarnowskiej Platformy Obywatelskiej

Krzysztof Janas posiada wykształcenie wyższe - magister sportu, działacz oświatowy i sportowy. Dyrektor Gimnazjum nr 4 im. Jerzego Brauna w Tarnowie. Przewodniczący Rady Sportu Gminy Miasta Tarnowa oraz Prezes Tarnowskiego Szkolnego Związku Sportowego.

Wojciech Magdoń - wykształcenie wyższe - magister matematyki. Zastępca Prezydenta Miasta Tarnowa. Działacz samorządowy i oświatowy. W latach 1998-2002 radny Rady Miasta Tarnowa - Przewodniczący Komisji Oświaty.

Posłuchaj wypowiedzi Senator Urszuli Gacek na temat tarnowskich kandydatów PO w wyborach samorządowych: (((mp3)))
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 69)Dodaj komentarz
(26-09-2006) Dorota :
a Babuśka olał konwencję, bo na focie go ni ma

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-09-2006) tt :tt 
Pan Babuśka wstud przynosi Tarnovii- co on tam w ogóle zrobił?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-09-2006) mieszkaniec :
Na zdjęciu widzimy "kwiat" ludzi dzięki którym Tarnów rozkwita. Wszyscy sa zawodowymi dzałaczami.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-09-2006) polak mały :
czy ten p. A.C. - to ten co prostego pisma nie umie napisać / no ale to już PO problem /

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-09-2006) keris :
Pan A.C. to właśnie ten...;/

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-09-2006) Jakub Kwaśny www.kubakwasny.pl :
Ciekawi mnie kilka rzeczy ... hmmm pierwsza to dlaczego kandydatów do Rady Miasta Tarnowa nie przedstawiła szefowa tarnowskiej struktury PO posłanka Augustyn. (czyżby jakiś konflikt?) druga sprawa, to jakie były kryteria doboru kandydatów? Bo jakim cudem na pierwszym miejscu w okręgu nr 2 jest Pan Nowak, skoro znacznie większe predyspozycje ma wg mnie przynajmniej Pan Słomka-Narożański. Chyba, że czymś trzeba było zrekompensowac przegrana kampanie wyborcza. Kolejna kwestia to Pan radny Babuśka - też zdaje się podobny przypadek, poza tym czym Pan Babuśka wykazał się w pracach Rady Miasta? dla mnie wynik 41 wypowiedzi na 4 lata podczas sesji Rady Miasta Tarnowa to troche mało. To nawet nie daje średniej 1 na sesje. A wystarczyło powiedzieć nawet "Dzień dobry" by znaleźć się w protokole.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-09-2006) maksio :
zabawny jest ten kwasny... skąd wciąż biora się ludzie, którzy uważają, że gadanie to dowód ciężkiej pracy, że od gadania stają się fakty i poprawia los ludzi - dawniej sie brali z PZPRu. walnij się chłopie w leb na początek, a potem weź do ROBOTY i jak już będziesz wiedzial co to PRACA to wtedy sobie pogadaj

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-09-2006) Jakub Kwaśny www.kubakwasny.pl :
maksio zarzucasz mi coś a robisz to samo, sam gadasz a czy coś zrobiłes? Hmm a co do pracy to moglibysmy się zmierzyć w ilości roboczogodzin - bo nawet praca społeczna jest rodzajem pracy ( tym bardziej że niepłatna ) co do pracy odpłatnej ... hmm nie znasz mnie i nie wiesz, że poznałem smak zarabiania pieniedzy, wiem co to praca i wiem, jak ciężko trzeba pracować na to by zarobić pieniądze. Niestety było to za granicą, bo w Polsce młodzi ludzie nie znajdą pracy sezonowej za godziwe pieniądze. No ale maksiu wypowiadaj się dalej na temat ludzi których nie znasz, ale prośbe mam jedną nie zabraniaj mi wyrażać swojej opinii czy swojego zdania. Te czasy mineły i już nie wrócą.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-09-2006) Kuba :
Drogi Jakubie piszesz o kyteriach doboru kandydatów cutuje.... Bo jakim cudem na pierwszym miejscu w okręgu nr 2 jest Pan Nowak, skoro znacznie większe predyspozycje ma wg mnie przynajmniej Pan Słomka-Narożański. Otóż kyterium decydującym jest zdolność do uzyskania dobrego wyniku wyborczego a te są zdecydowanie po stronie Krzysztofa Nowaka a nie Henryka Słomki-Narożańskiego. Podobnie rzecz z Bartkiem Babuską. Odsyłam do wyników na stronie PKW. A jako młody człowiek walczący do końca w SLD o pierwsze miejsce w okręgu :) powinienes wspierac swoich niewiele starszych kolegów a nie podpinać się pod "nurt myslenia" ze doświadczenie i bycie starszym to argument decydujący.Chyba, ze masz kompleksy:) a to cie nie podejrzewam. Wiec zacznij myslec pozytywnie i że nie wiek i doświadczenie życiowe są decydujące. Pozdrawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-09-2006) tarnowianin :
szkoda komentować...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-09-2006) maksio :
no tak gadać każdy może, a jednak niektorym powinni zabronić...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-09-2006) Jakub Kwaśny www.kubakwasny.pl :
Kuba... hmm co do Pana Babuśki - gdyby nie to, że NICZYM sie nie wykazał w pracach Rady Miasta, nie miał bym nic przeciwko, ale nie można być Radnym-Statystą. Jeśli nic się nie zrobiło przez cztery lata... niestety w wielu komitetach nie liczą się argumenty tego typu :( Może kiedyś o losach Polski będą decydowały argumenty, fakty i interes kraju, a nie maksymalizacja wyniku wyborczego. a co do Pana Nowaka ... tutaj wyraziłem tylko swoje prywatne zdanie względem Pana Słomki-Narożańskiego ot co!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-09-2006) bronek :
kuba kwasny - jak nie wnikam dlaczego leszek miler zostal premierem, dlaczego ktos z twojej rodziny zapisal sie do PZPR. nie wnikam takze dlaczego masz taki styl jakbys byl etatowym pederastą. nie pytam - bo to nie moj ogrodek. wladze partii wybraly i tak zdecydowaly w PO ze nowak jest piewrszy. a ciebie tam nie ma.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-09-2006) zosia samosia :
heheheheheh....... bronek napisz cos o swoim ogrodku.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-09-2006) zona bronka :
o tobie cos niecos kubu kwasny -swietna galeria na stronie mlodego komunisty- najbardziej podobaja mi sie twoi znajomi w czerwonych koszulkach - czerwoni frajerzy:D:D:D:D - klakierzy. a poza tym kuba jesli chcesz byc politykiem a ty nie wiesz co to polityka. lepiej zajmij sie praca i pisaniem felietonow i rozdawaniem usmiechow. ladny chlopak jestes, ale w zlym kierunku poszedles. mam uczulenie na komunistow/ komuszkow/ FMS/SLD itp.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-09-2006) do małżeństwa bronków :
sypie się co ? sypie się więc ujadacie :-) spadać stąd , za wychowanie dzieci się brać a nie pisac głupoty na forum, becikowe się wzięło ? To zajmować się bronki dzieciakami.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-09-2006) przypadkowy widz :
dzieki Panu Babuśce mam pracę, którą straciłem kiedy kominiści od KKwaśnego rządzili, dlatego niech się lepiej zamknie. nie wiem co można by lepszego zrobić niż to że mam czym nakarmić dzieci.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-09-2006) maksio :
no mozna by gadaś na sesji rady miejskiej, bic piane itd itp

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-09-2006) Dżet :
PO wyraźnie ma dalej problem z kadrami. Grad wyciął z szeregów inteligenjcę w pień. Zostali tylko ci co są pokorni bo maja za wiele do stracenia (np Magdoń) lub potrafią kombinować (np Babuśka). Kwaśny ma rację. Konflikt w PO jest potężny. Grad skupił wokół siebie karierowiczów i teraz walczą o miejsca na listach bo za tym jest potężna kasa. Proszę sobie przeliczyć dietę radnego 1700 x48= 81600 zł !!!! I za takie pieniadze można nic nie robić tzn wystarczy być obecnym raz w miesiacu na sesji.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-09-2006) stefan :
Panie Kwaśny: czepia się Pan niepotrzebnie, siejąc zamęt ale z drugiej strony, można do tego przywyknąć oglądając choćby tv i słuchając wypowiedzi SLD-owców... ale obbawiam sie ze ta taktyka na nic bo i tak w wyborach nie macie szans

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-09-2006) MkG :
Co z tego że kandydaci mają wykształcenie. Mnie interesują ich sukcesy a patrząc na miasto to................ Czy w PO są skupieni sami nieudacznicy mający za sukces przyjaźń z Gradem (TARR)? Czy jest w Tarnowie coś takiego jak lobbi geodetów (Grad i firma, Słomka)? Czy sukcesem np Babuśki jest Oknotar, Cristal Park, Tarnovia? Czy moze to z kim sie przyjaźni? Myślę że kolejne wybory w Tarnowie są pytaniem o PO w naszym regionie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-09-2006) przeciwnik i sympatyk bronia moja symaptia :
tekst do "do małżeństwa bronka" i innych negatywnie nastawionych komuchow. grad trzyma z komuchami i dlatego nie znajduje jego polityka miejsca w tym skladzie do rady miasta (wyjatek to słonko-narożanski henryka) sa to ludzie ktorzy mieli odwage i siłe stawic czola takim cwaniakom politycznym jak Grad Aleksander. warcholy uciszcie sie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-09-2006) mietek :
mkg - co to dla ciebie znaczy sukces?? myslisz ze jakis zagoniony biznesmen ktory oplywa w luksusie i sukcesie ma czas zajmowac sie startem do rady?? zeby pogadac sobie z radnymi jak nazwac ulice gdzies w moscicach albo krzyzu. startuja tacy jacy startuja. po to sa wybory zeby ludzie wybrali. a ze demokracja idealnym sposobem wylaniania najlepszych nie jest to juz inna bajka. myslisz ze to takie proste zostac liczacym sie kandydatem do rady?? jesli tak myslisz to jestes oderwany od rzeczywistosci. jesli myslisz ze polityka to latwy kawalek chleba tez jestes w bledzie. polityka wysokich lotow to nieustajacy stres, walka itp itd. musisz sie ladnie prezentowac, wazyc slowa, usmiechac, musisz byc po prostu dobry w te klocki. polecam kazdemu tutaj zabierajacemu glos osobiste zweryfikowanie pojecia polityk poprzez samodzielne doswiadczenie bycia politykiem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-09-2006) maksio :
slusznie mietek prawi

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-09-2006) odp mietek :
Czy do nich należy np Babuśka?? A którzy to są liczący radni? Ja patrzę na to co uchwala RM i jak wyglądają obrady. Niestety ludzie wybieraja tych pierwszych na listach a zostać nr 1 to faktycznie trzeba być "dobrym". I jeszcze jedno: musisz sie ladnie prezentowac, wazyc slowa, usmiechac- to faktycznie bardzo trudne jak sie nie ma nawyków na co dzień (wystaje tzw słoma)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-09-2006) Paweł :pmazurek@poczta.okay.pl 
Zawód polityk to służba społeczności czy to lokalnej czy całemu narodowi. My zwykli obywatele stoimy przed możliwością oddania głosów w wyborach samorządowych i jednym a może i podstawowym kryterium oceny pracy radnych jest poddanie analizie efektywności ich dotychczasowej pracy dla społeczności miasta Tarnowa. Być może młodzi z dużą energią i nowymi pomysłami mogliby wnieść jakieś ożywienie w szeregi radnych i przez to wymusić "rywalizację" w dobrym tego słowa znaczeniu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-09-2006) Wyborca :
Babuśka jest kombinatorem!!i tylko tyle!nic nie zrobił-o przepraszam,przyczynił sie do upadku Tarnovii!! oni wszyscy nadają sie tylko do pobierania diet!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-09-2006) odp Paweł :
Słusznie ale nierealnie w praktyce. Młodych nie stać wkupić się na listę a i tak pierwsze miejsca są już zarezerwowane dla swoich. W obecnych czasach powstał nowy zawód- radny. Czyli "nowi" radni nowej kadencji to Ciesielczyk, Sypek, Słomka, Babuśka, Rojek, Łabno, Kasznia, Mach..................

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) TT :TT 
Do Paweł: Słuchaj, takie pierdoły jakie ty piszesz, to rzygac się chce. Z takimi komunałami idź do szkoły podstawowej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) Aneta :
Ciekawe, Pan Kwaśny pracował za granicą, ale podając swój majątek na forum Tarnowa nie wspomniał o tym nic. Czyżby Pan nie zapłacił podatku od dochodów osiągniętych za granicą? Ciekawe, bardzo ciekawe...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) maksio :
no to mamy przestepce podatkowego!!! okradającego matki z dziećmi z ich becikowego, emerytów z rencin itd....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) sandra :
dlaczego nie znosze komuchow?? bo przez 45 lat nas okradali, mordowali, oszukiwali i zadna ich kara za to nie spotkala. Za wszystko odpowiadaja ludzie najnizej usytuowani w chierarchi spolecznej. skazeni tamtym systemem i niepotrafiacy sie odnalezc w klimacie kapitalizmu. jestem przepełniony olbrzymim żalem, że dzisiejsi piewcy i następcy PZPR niepamietają tamtych bolesnych ciosów w Rzeczpospolitą. za to dzisiaj płacimy. Smutno mi BOże:(

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) grabarz :
Przy takich kandydatach to już POpłynęli.Cześć ich pamięci !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) do sandry :
Masz prawo mieć żal do komuchów, nawet nie potrafili nauczyć Cię pisać po polsku. Współczuję Ci, ponieważ na dodatek skrzywili Ci osobość i poczucie przynależności do płci , jako Sandra piszesz "jestem przepełniony". Smutno mi Sandrze ?Sanderze? Sandorze ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) sandra :
sandra to moj nick - na tym forum. nie mam czasu sie zastanawiac nad kazda litera slowa w zdaniu. pisze tak szybko jak potrafie i nie analizujac zbytnio. a ty "do sandry" to jak nie masz co w pracy robic mimo iz zarabiaszkilka tysiecy to sie zanadto nieobnazaj:D - udawaj ze ciezko pracujesz:D

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) sandra :
a takie imie jak maksio?? czy to poprawne ?? to jakis slang, zdrobnienie - po prostu nick - nikt nie wie czy chlopak jestes czy dziewczynka

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) sandra :
do krytykanta mojego wyksztalcenia. Ciebie wyksztalcili tak ze potrafisz nic nie robiac zarabiac krocie. a to nie jest sprawiedliwe. mam dalej kontynuowac??

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) do sandry :
ja tylko wyraziłem swoje współczucie, po co ten atak ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) sandra :
pedofil ............

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) do sandry :
o to już duża przesada

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) sandra :
sandra ma ciezki okres, jest niedopieszczona i ma chandre, migrene i BOg sam wie co jeszcze - takze uwazac prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) sandra :
jakies pytania?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) do sandry :
brak. dalej współczuję

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) TT :TT 
Sandro- jestem z tobą.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) maksio :
żeby była jasność ja z sandrą nie jestem :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) Paweł :
Proponuje na przyszłość założyć stowawarzyszenie "młodych" działające w lokalnychstrukturach samorządowych i wziąść sprawy w swoje ręce. Samym gadaniem i narzekaniem nic się osiągnie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) guzowata :
Boże zachowaj nas od Guzy - to obibok, karierowiczka i amoralna kobita.,no cóż ,ale takich ma tylko PO

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) sandra :
ja sam(a) jestem

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) sandra :
najwazniejsze ze jutro piatek - najlepszy dzien w tygodniu - lubie w piatki ................ wypoczywac

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) wiem :
Sandro " do sandry" to rencista :-) chyba wiem kto to :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) kotłownia :
sandra to krysia z kotłowni

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-09-2006) Antygalicjanin :
Cały ten obrazek - to zawodowi gracze z PO. Układ, który własciwie nic nie zmieni, bo są w układach , ktore nie r uszą. Tak więc jesli mielibysmy w czymn wybierac , to tylko w niezależnych osobach - tylko one mogą wnieść świeżość w małopolskim miasteczku.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-09-2006) T :T 
Do antygalicjanin: Jakaż przenikliwa i inteligentna analiza obecnej sytuacji. Po prostu wbiłeś mnie w ziemię swoją przenikliwością. Proszę tylko, boski, wskaż mi tych niezależnych.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-09-2006) ziutek :
do antygalicjanin -(co za idiotyczny nick) kazdy jest od czegos uzalezniony. możliwe ze ty na przyklad od mamy albo od dziewczyny, od wujka z ameryki albo od komputera.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-09-2006) sandra :
ale pajac z tego antygalicjanina, "w małopolskim miasteczku" Sam jestes malo miasteczkowy. Jak cos nie pasuje to zmykaj do wielkeigo swiata. warszawa, wrocław, a moze LOndyn??

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-09-2006) maksio :
sprawdzałem nie ma takiego miasta - londyn, jest lądek, lądek zdrój, ale nie londyn

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-09-2006) sandra :
jest tez miasto Wraclau i Warsaw:D. dla mnie londyn to london :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-09-2006) :-) :
może Breslau ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-09-2006) ;) :
a jak jest po mongolsku?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-09-2006) to jest po bizantyjsku :
;P

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-09-2006) wyborca :
PO.Dajcie SPOKOJNIE rządzić.W Tarnowie was nie trzeba.Nigdy na was nie zagłosuję,niedobrze się robi od waszej pazerności na władzę.TYLKO PIS

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-09-2006) pis :
za to pis nie jest pazerne na wladze:D i za to trzeba chwalic dzialaczy pis-u- sami porzadni:D

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-09-2006) xxx :
czy jeśli kandydat ma sprawę w prokuraturz - może kandydować

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-10-2006) do xxx :
a jesli ty masz sprawe w prokuraturze to mozesz pisac pierdoly na tym forum????

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-10-2006) do xxx :
mozna byc nawet premierem po prawomocnym wyroku

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-10-2006) xxx :
tak, tak, wg. PO mozna być każdym i wszędzie........

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-10-2006) do xxx :
kup sobie jakis śweirszczyk u ulzyj napięciu, bo widze że cierpisz

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-10-2006) xxx :
albo pisz po trzeźwemu - albo się przyznaj że inaczej nie potrawisz

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2007) miron7 :miron7m@o2.pl 
A NIECH sobie rządzom zobaczymy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947