To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Błyskawiczny konkurs filmowy Okay i Millennium !   -   10/10/2003
Dzisiaj na ekran kina "Millennium" wchodzi francuski (ale anglojęzyczny) thriller erotyczny "Basen" Francoisa Ozona. Jak co tydzień na premierowe seanse filmu mamy dla inTARnautów dwa podwójne zaproszenia.

Ogloszenie

BASEN Francja, 2003
thriller, 103 min
Reżyseria: Francois Ozon
Obsada: Ludivine Sagnier, Charlotte Rampling, Maurice Chevit, Charles Dance

Najnowszy, a zarazem pierwszy anglojęzyczny film Françoisa Ozona, twórcy 8 kobiet to thriller erotyczny rozgrywający się w plenerach południowej Francji.
Sarah, angielska autorka kryminałów, ma na koncie serię bestsellerów, które przyniosły jej sławę i pieniądze, ale nie zaspokoiły twórczych ambicji. Jest sfrustrowana i zniechęcona. Rozmawia o tym ze swym wydawcą, Johnem, a ten proponuje, by oderwała się od codzienności i wyjechała na czas pisania kolejnej książki do jego domu w Prowansji.
Wraz ze zmianą miejsca akcji zmienia się też kolorystyka filmu - zgaszone, surowe barwy Londynu ustępują miejsca ciepłym, rozświetlonym kolorom Luberon, gdzie autorka odpoczywa i szybko rozpoczyna pracę nad nową powieścią. Jej spokój zostaje jednak zburzony niezapowiedzianym przyjazdem córki Johna, Julie.
Zuchwałe zachowanie młodej dziewczyny i jej całkowity brak jakichkolwiek zahamowań bardzo irytują Sarah, co w końcu doprowadza do wzajemnej wrogości. Im dłużej jednak pisarka obserwuje dziewczynę, tym bardziej jest jej ciekawa. A ciekawość podsyca wyobraźnię, wyzwala seksualne sny i marzenia … Spośród osób, które nadeślą nam e-maila z tematem : BASEN, wylosujemy dziś (piątek, 10 X) o godz. 14.00 dwóch szczęśliwców, którzy pójdą na ten film z drugą bliską osobą lub przyjacielem. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. W liście prosimy o podanie nazwiska, telefonu kontaktowego i termin seansu (dzień i godzina seansu w ciągu najbliższego weekendu 10 -12 X). Pocztę należy przesłać na adres : tarnow@okay.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 10:59:32
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html