Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Błyskawiczny konkurs filmowy Okay i Millennium !   -   10/10/2003
Dzisiaj na ekran kina "Millennium" wchodzi francuski (ale anglojęzyczny) thriller erotyczny "Basen" Francoisa Ozona. Jak co tydzień na premierowe seanse filmu mamy dla inTARnautów dwa podwójne zaproszenia.

Ogloszenie
>

BASEN Francja, 2003
thriller, 103 min
Reżyseria: Francois Ozon
Obsada: Ludivine Sagnier, Charlotte Rampling, Maurice Chevit, Charles Dance

Najnowszy, a zarazem pierwszy anglojęzyczny film Françoisa Ozona, twórcy 8 kobiet to thriller erotyczny rozgrywający się w plenerach południowej Francji.
Sarah, angielska autorka kryminałów, ma na koncie serię bestsellerów, które przyniosły jej sławę i pieniądze, ale nie zaspokoiły twórczych ambicji. Jest sfrustrowana i zniechęcona. Rozmawia o tym ze swym wydawcą, Johnem, a ten proponuje, by oderwała się od codzienności i wyjechała na czas pisania kolejnej książki do jego domu w Prowansji.
Wraz ze zmianą miejsca akcji zmienia się też kolorystyka filmu - zgaszone, surowe barwy Londynu ustępują miejsca ciepłym, rozświetlonym kolorom Luberon, gdzie autorka odpoczywa i szybko rozpoczyna pracę nad nową powieścią. Jej spokój zostaje jednak zburzony niezapowiedzianym przyjazdem córki Johna, Julie.
Zuchwałe zachowanie młodej dziewczyny i jej całkowity brak jakichkolwiek zahamowań bardzo irytują Sarah, co w końcu doprowadza do wzajemnej wrogości. Im dłużej jednak pisarka obserwuje dziewczynę, tym bardziej jest jej ciekawa. A ciekawość podsyca wyobraźnię, wyzwala seksualne sny i marzenia … Spośród osób, które nadeślą nam e-maila z tematem : BASEN, wylosujemy dziś (piątek, 10 X) o godz. 14.00 dwóch szczęśliwców, którzy pójdą na ten film z drugą bliską osobą lub przyjacielem. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. W liście prosimy o podanie nazwiska, telefonu kontaktowego i termin seansu (dzień i godzina seansu w ciągu najbliższego weekendu 10 -12 X). Pocztę należy przesłać na adres : tarnow@okay.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947