Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nowy BOM przy Nowej    -   05/10/2006
Zakończona została modernizacja Biura Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Miasta Tarnowa przy ulicy Nowej. Wśród najważniejszych zmian wyliczyć warto zainstalowanie klimatyzacji oraz wprowadzenie boksów, umożliwiających petentom załatwienie swoich spraw w bardziej intymnych warunkach, z dala od ciekawskich spojrzeń w dokumenty ze strony osób postronnych. Inwestycja, połączona z remontem w Wydziale Spraw Obywatelskich kosztowała 245 tys. zł

Ogloszenie
>

Modernizacja BOM miała na celu poprawę funkcjonalności sali obsługi, usprawnienie obsługi klientów, poprawę wentylacji i akustyki pomieszczeń oraz zdecydowaną poprawę estetyki biura, a także ułatwienie dostępu mieszkańców do informacji ogólnej, dziennika podawczego i stanowiska wydającego pisma awizowane poprzez usytuowanie ich w holu budynku przy ul. Nowej 4.
Na sali powstały stanowiska przedzielone ściankami wypełnionego materiałem dźwiękochłonnym, co zapewnić ma większą intymność w załatwianiu spraw – szczególnie tych z zakresu Świadczeń Rodzinnych i Dodatków Mieszkaniowych. Zaplanowano również dodatkowe stanowisko, które wykorzystywane będzie doraźnie w sytuacji dużego nasilenia ruchu klientów oraz do obsługi osób starszych i niepełnosprawnych. Rozbudowana jest także poczekalnia, zawierająca większą ilość miejsc do siedzenia, wyznaczono Pokój Socjalny (zgodnie z przepisami BHP) i zreorganizowanego Kancelarię Ogólną, pozwalającą na sprawniejszą obsługę klienta wewnętrznego. Rejestr poczty został przeniesiony do pomieszczenia, gdzie zaplanowano odpowiednio przystosowane stanowiska pracy do obsługi elektronicznego obiegu dokumentów, który a najbliższym czasie zostanie wdrożony w UMT.
Remont Biura Obsługi Mieszkańców trwał 3 miesiące i był przeprowadzony równolegle z modernizacją Biura Meldunkowego w Referacie Ewidencji Ludności, gdzie w nowym pomieszczeniu utworzono 4 komfortowe stanowiska do obsługi klientów.

Posłuchaj, co na ten temat mówi prezydent Mieczysław Bień: (((mp3)))

MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(06-10-2006) KAroll :
Taki POKÓJ ZWIERZEŃ za 245 tysięcy. Nie ma to jak ochrona zwierzeń socjalnych. A jak ktoś będzie chciał posłuchać o czym tam mowa, to wystarczy zamontować pluskwę za stówę. Może wygłuszenie zostało zainstalowane właśnie dlatego, że przy pokoju bez osłon dźwiękoszczelnych bardzo dużo zakłóceń powstaje i nie można posłuchać, o czym mówi petent z urzędnikiem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947