To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   III Powiatowy Przegląd Form Obrzędowych   -   22/1/2004
Dużym powodzeniem wśród mieszkańców Dąbrowy Tarnowskiej cieszył się III Powiatowy Przegląd Form Obrzędowych związanych z Bożym Narodzeniem, który odbył się w niedzielę w Dąbrowskim Domu Kultury. Impreza rozpoczęła się od wręczenia nagród i wyróżnień w konkursach na najpiękniejszą szopkę i kartkę świąteczno - noworoczną. W tej kategorii jury przyznało kilkadziesiąt nagród i wyróżnień.

Ogloszenie

Najpiękniejsze szopki wykonali w tym roku wychowankowie świetlicy z SP w Szczucinie w kategorii dzieci młodszych. W grupie dzieci starszych przyznano cztery równorzędne pierwsze miejsca dla Eweliny Lichorobiec z SP w Zarzeczu Dużym, Karoliny Kuta ze SP nr 1 w Dąbrowie, Koła Plastycznego Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie oraz Wojciecha i Dawida Labaków z SP w Radgoszczy. Wśród gimnazjalistów wygrała szopka Katarzyny Jarosz z Gimnazjum w Radgoszczy.

W kategorii kartek świąteczno - noworocznych jury wyróżniło Sylwię Czocharę z Gimnazjum w Radgoszczy, Aleksandrę Golemo z SP nr 2 w Dąbrowie, Paulinę Łabuz z filii BP w Łęgu. Nagrodę specjalną otrzymała Gminna Biblioteka Publiczna w Mędrzechowie.
W niedzielę mieszkańcy Dąbrowy mogli obejrzeć także przedstawienia jasełkowe i prezentacje grup kolędniczych przygotowane przez uczniów wszytkich typów szkół, przedszkolaków oraz zespoły złożone z dorosłych.

W tym konkursie jury przyznało nagrodę specjalną dla Przedszkola nr 1 w Dąbrowie (na zdjęciu) oraz pierwszą nagrodę dla dzieci z zespołu "Gwiazdorki" z ZSP w Radgoszczy. W grupie dzieci starszych pierwsze miejsce otrzymała grupa "Sutkowiaczki" z SP w Sutkowie, drugie "Astra" z SP w Nieczajnej Górnej.

W kategorii młodzieży i dorosłych specjalna nagroda przypadła grupie "Nieczajnianie" z Nieczajnej Górnej, pierwsze miejsce "Podlipiakom" z Gimnazjum w Podlipiu, a drugie zespołowi z Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie. W kategorii formy współczesne zwyciężyło Gimnazjum z Olesna.
Wśród grup kolędniczych nagrodzono klasę I i klasy IV-VI ze SP w Szczucinie. W grupie dorosłych wyróżnieni zostali "Gruszowianie" z Gruszowa Wielkiego i "Szczucinianie" ze Szczucina.
(Tekst i fot. BAJA)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(26-01-2005) Daniel :100000000% 123456 huj.pl 
Dyrektor kazimiesz żurek jest do dupy i więcej nie będę go wyzywał bo jest na to nie wart jeśli pies go

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-01-2005) Daniel :100000000000000 2132134234 Daniel 
dyrektor kazimiesz żurek jest do bani jest niczym w porównaniu do mnie ale szkoła jest cool żądam zmiany dyrektora bo jak nie to naśle mafie na jego dom i pójdzie z dymem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl