To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Ecolife” rozpoczęte   -   06/10/2006
Rozpoczęły się XII Targi Zdrowego Życia „Ecolife 2006” oraz III Krajowe Targi Żywności Regionalnej i Tradycyjnej. Od piątku do niedzieli w Hali Jaskółka tarnowianie będą mogli zakosztować najlepszych produktów żywnościowych, zapoznać się z produktami firm pszczelarskich, zielarskich, odwiedzić stoiska producentów i dystrybutorów odzieży zdrowotnej, ekologicznych kosmetyków, sprzętu rehabilitacyjnego i innych urządzeń, bądź też wziąć udział w specjalistycznych wykładach.

Ogloszenie

Targi po raz pierwszy odbyły się we wrześniu 1985 roku, z inicjatywy działającego na rzecz zdrowej żywności tarnowskiego lekarza Jacka Roika. Były wówczas ewenementem wystawienniczym w Polsce i mało kto wierzył, że lokalne przedsięwzięcie przerodzi się w cykliczną imprezę targową.
Program tegorocznych Targów obejmuje konkurs o nagrodę „Specjał regionalny”, Festiwal Żywności Atestowanej - wykłady, konkursy, degustacje, poradnictwo dla producentów, prezentacje agroturystyczne „Zima 2006/2007”, prezentacje turystyczne miast partnerskich Tarnowa z Węgier i Słowacji, zajęcia szkoły zdrowego gotowania, regionalny piknik. Wśród wystawców znajdują się producenci m.in. z Warszawy, Krakowa, Poznania, Szczecina, Katowic, Bydgoszczy, Bielska – Białej, Nowego Sącza i Tarnowa. Żywność tradycyjną prezentują firmy z Małopolski, Borów Tucholskich i Podkarpacia. Na stoiskach przez kolejne dni nie zabraknie przetworów owocowo – warzywnych, produktów dietetycznych, bezglutenowych, makrobiotycznych, mleczarskich, pszczelarskich, cukierniczych, wyrobów gospodarstw ekologicznych, cukierni, masarni, produktów dla diabetyków, herbat, mieszanek ziołowych, dodatków naturalnych do żywności, a także urządzeń medycznych, aparatów słuchowych, naczyń i robotów kuchennych. Ponadto odbędą się pokazy i wykłady – wśród nich mgr Zenon Korosteński poprowadzi prelekcję dla młodzieży „Nikotyna i narkotyki – profilaktyka i zagrożenia” oraz udzielać będzie porad „Jak rzucić palenie?” W ramach Szkoły Lepszego Życia odbędą się degustacje zdrowych potraw i pokazy ich przyrządzania. Targi czynne są od godziny 10:00 do 18:00 (piątek i sobota) oraz od 10:00 do 16:00 (niedziela).
Organizatorem imprezy jest Polskie Towarzystwo Promocji Zdrowego Życia i Żywności z siedzibą w Tarnowie. Patronat sprawują: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezes Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A., Marszałek Województwa Małopolskiego, Wojewoda Małopolski, Prezydent Tarnowa i Starosta Tarnowski.
Posłuchaj zaproszenia prezesa zarządu PTPZŻiŻ Zygmunta Kopra (((mp3))) .
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 17:22:28
IP     : 54.158.251.104
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html