OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
InTARnet poleca
Źródło: inTARnet.pl

Podsumowanie piłkarskiego weekendu   -   09/10/2006
Tarnowska Unia nie bez problemów pokonała zespół Tuchovii. Nie udało się natomiast wywalczyć punktów ekipie z Żabna, która przegrała wyjazdowe spotkanie z Bocheńskim. W V lidze kolejne pewne zwycięstwo lidera z Niecieczy oraz Wolanii. Bez punktów ze Szczucina wracają natomiast piłkarze tarnowskiego Metalu. Trwa dobra passa VI-ligowych piłkarzy Tarnovii, którzy tym razem pokonali w Odporyszowie miejscowy Ikar. Dąbrovia zremisowała w Wojniczu z Olimpią.

Ogloszenie
>

IV liga; grupa małopolska

Unia zgodnie z prognozami pokonała Tuchovię, ale zwycięstwo wcale nie przyszło łatwo. Dość niespodziewanie goście już w 10 minucie spotkania zdobyli prowadzenie po bramce Dobrowolskiego. Na wyrównanie kibice w Mościcach musieli czekać aż do 50 minuty meczu, kiedy to trafił Żaba. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył w 70 minicie Maciosek. Unia w ligowej tabeli w dalszym ciągu zajmuje pozycję wicelidera ze stratą 3 punktów do Przeboju, który w tej kolejce odniósł kolejne zwycięstwo. Nie udało się natomiast zdobyć punktów piłkarzom z Żabna, którzy przegrali wyjazdowe spotkanie z Bocheńskim. Zaczęło się bardzo dobrze bo po strzale Urbana w 11 minucie meczu goście objęli prowadzenie. Potem jednak do bramki trafiali już tylko gospodarze i to oni po meczu cieszyli się z kompletu punktów.

V liga; grupa Nowy Sącz – Tarnów
Pewne zwycięstwa odniosły faworyzowane zespoły z naszego regionu. Lider z Niecieczy 3:0 pokonał Grybovię natomiast Wolania 2:0 pokonała Dunajec Nowy Sącz. Wysokiej porażki doznał natomiast tarnowski Metal, który musiał uznać wyższość Wisły Szczucin. Po tej kolejce nie zmienił się układ czołówki w ligowej tabeli. LKS prowadzi z dwoma punktami przewagi nad Popradem oraz trzema nad Wolanią.

VI liga; grupa Tarnów
Poważny kryzys mają już chyba za sobą piłkarze Tarnovii, którzy odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem popularna Tovia pokonała w Odporyszowie zespół Ikara 3:1. Z kolei Dąbrovia 1:1 zremisowała na wyjeździe z Olimpią Wojnicz.

A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32