Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   125 lat ZSME    -   11/10/2006
Zespół Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Tarnowie obchodzi właśnie 125-lecie swojego istnienia. Placówka powstała w roku 1881, staraniem Towarzystwa Pedagogicznego i w początkach swej działalności funkcjonowała jako Szkoła Przemysłowo – Handlowa. Jej pierwszym dyrektorem został profesor gimnazjalny Roman Vimpeller. Uroczystości związane z jubileuszem jednej z najstarszych w województwie szkół zawodowych zaplanowane zostały na 14 października.

Ogloszenie

Mieszczące się przy ulicy Szujskiego ZSME jest dziś placówką, której absolwenci nie powinni mieć problemów ze znalezieniem pracy, nawet jeśli nie zdecydują się na dalszą edukację. W skład zespołu szkół wchodzi XII Liceum, Technikum nr 4 i Szkoła Policealna nr 3. 14 października przypada jubileusz 125 lat istnienia ZSME, na który przybędą m.in. dawni absolwenci i nauczyciele. Uroczystości rozpoczną się Msza Świętą w Kościele Miłosierdzia Bożego w Tarnowie – mszy przewodniczył będzie J.E. Ks. Biskup Władysław Bobowski. Na godzinę 10:30 zaplanowano oficjalne spotkanie w hali sportowej przy Szujskiego; w programie: wystąpienia gości i część artystyczna przygotowana przez uczniów. Od 13-tej oglądać będzie można m.in. wystawy firm, wystawę historyczną czy wystawy prac dyplomowych. O godzinie 14-tej rozpoczną się spotkania absolwentów w klasach, zaś jubileusz zakończy się uroczystym obiadem w restauracji Bristol.

Posłuchaj, co o ZSME mówią dr Andrzej Niedojadło – nauczyciel historii, mgr inż. Grażyna Smolińska-Wygrzywalska – koordynator obchodów 125-lecia ZSME i dyrektor szkoły mgr Jan Onak : (((mp3)))
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(12-10-2006) Zuzka :
Proszę administratorów o poprawkę z mp3.Bo chcę jej wysłuchać a tu same błędy i nic się nie odtwarza ;-(

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-10-2006) hipo :
Niestety nic sie nie odtwarza. Proszę to poprawić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-10-2006) już działa :
!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-10-2006) byczek :88013 byczek-5 @tenbit.pl 
najlepsze zyczenia z okazji jubileuszu drekcji i kadrze nauczycielskiej oraz pracownikom szkoly aby dalej istniala , byczek- pracownik szkoly

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-10-2006) slawek1251 :9217484 slawek1251@yahoo.co.uk 
Witam. mam mala prosbe. jesli by ktos mial jakies fotki z tej uroczystosci to prosze mi je przeslac na maila (slawek1251@yahoo.co.uk) Bralem usdzial w tych obchodach i niestety nie dalem rady porobic zdjec a bardzo mi na nich zalezy. Z gory dziekuje Slawek

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-10-2006) Zuzka :
Dziękuję za poprawkę w działaniu mp3 ;-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947