To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Super Express
  
   Dream Team w Tarnowie ?!   -   23/1/2004
Żużlowa Unia jeszcze silniejsza? Radio MAKS i "Super Express" potwierdzają doniesienia tygodnika TEMI o propozycji, jaką złożyli działacze ŻSSA Unia Tarnów kolejnemu mistrzowi świata - Markowi Loramowi (championat z roku 2000). Jeśli Anglik zgodziłby się na dołączenie do zespołu, w którym jeździć będą już m.in. Tony Rickardsson i Tomasz Gollob, można by ogłosić, że w Tarnowie skompletowano Dream Team - najsilniejszą drużynę świata !!!

Ogloszenie

- Za pośrednictwem menedżera, złożyliśmy Markowi Loramowi propozycję startów w naszym zespole w sezonie 2004 - prezes Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej Unia Tarnów Szczepan Bukowski potwierdza naszą sensacyjną informację. W minionym roku Loram reprezentował w polskiej lidze Polonię Bydgoszcz, od lat jest jednym z najlepszych żużlowców świata. Gdyby przyjął ofertę Unii, musiałby się zgodzić na rolę zastępcy Rickardssona, który w kontrakcie ma gwarancję udziału co najmniej w 15 meczach.
Jeżeli Anglik zgodzi się na rolę "strażaka" w zespole popularnych "Jaskółek", to oferta dla niego musi być wyjątkowo atrakcyjna. Czy będzie to finansowa pomoc w przygotowaniu do startów w cyklu Grand-Prix w nadchodzącym sezonie, tak jak w przypadku Tony Rickardssona i Tomasza Golloba? Niewykluczone.
W mediach pojawiły się informacje, jakoby Rickardsson otrzymał za swój podpis na kontrakcie z Unią 800 tysięcy złotych, a Tomasz Gollob nawet powyżej miliona złotych! Prezes Bukowski nie potwierdza tych sum.
- Na pewno zawodnicy nie dostali tyle za sam podpis. Kwoty, o których mówimy mogą zarobić na torze w lidze i z tytułu reklamy Rafinerii Trzebinia na zawodach Grand-Prix - wyjaśnia.
Oprócz Rickardssona i braci Gollobów Unia ma już zakontraktowanych także swoich wychowanków (z finalistą ostatnich mistrzostw Polski Stanisławem Burzą na czele), wicemistrza Europy juniorów Janusza Kołodzieja oraz braci Grzegorza i Marcina Rempałów.
Jeżeli na występy w Tarnowie skusi się jeszcze Loram, Unia stanie się zespołem marzeń!

Robert Noga
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(23-01-2004) zebra :
super ! ja bym jeszcze dokupił Michalea Jordana jako maskotke. Ponoć nie ma teraz forsy i chętnie by dorobił :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-01-2004) Patryk :
A Le bedzie jazdaaaaaa

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-01-2004) Kuba :
No to już widze tłumy kibiców na stadionie Unii Tarnów, a skąd będą transmisje telewizyjne? no jasne ze z Tarnowa! hehe centrum światowego żużla - Tarnów !!! Bedzie sie działo oj bedzie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-01-2004) Łuki :
Jak kupimy to odjazd .Ale mamy juz dobrych obcokrajowców. Ale ogólnie jak kupią to odjazd!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-01-2004) aniaaa :
a ja mam juz karnet i juz sie nie moge doczekac na małyszu kupiłam sobie trąbke i bede trabic unia unia

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-01-2004) kozak :kozaczek5@o2.pl 
kocham zuzel i MISTRZA POLSKI czyli U N I E T A R N O W

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl