Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Sportowy weekend   -   24/1/2004
W ciągu najbliższych dwóch dni nie zabraknie emocji dla kibiców sportowych w regionie. Nie będą to może emocje na na wysokim, wyczynowym poziomie, ale preferujący zawody na żywo na pewno się nie zawiodą. Swoje spotkanie rozegrają koszykarze III ligowej Unii. Zaplanowano kolejne rozgrywki halowej ligi piłki nożnej trampkarzy, turniej szachowy oraz II siatkarski Turniej Charytatywny o Puchar Prezesa SKOK-u im. E. Kwiatkowskiego w Tarnowie.

Ogloszenie
>

Koszykówka

III liga mężczyzn: Unia Tarnów - Skawa Wadowice (n. 14 - hala Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach).

Siatkówka

II Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa SKOK-u im. E. Kwiatkowskiego w Tarnowie. Turniej organizowany jest na rzecz ANGELIKI MICHALIK chorej na stwardnienie rozsiane przez KU AZS Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie(sob. od 8.30 do 15.30 - Hala Sportowa przy Zespole Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Skrzyszowie)

Piłka nożna

Halowa liga trampkarzy starszych - grupa "A": Unia I Tarnów - Unia II Tarnów (n. 14), Okocimski Brzesko - Błękitni Tarnów (n. 14.11), Rzezawianka Rzezawa - Wolania Wola Rzędzińska (n. 14.22), UKS Łęg Tarnowski - Unia I (n. 14.33), Unia II - Okocimski (n. 14.44), Błękitni - Wolania (n. 14.55), Rzezawianka - UKS Łęg Tarnowski (n. 15.06), Unia I - Okocimski (n. 15.17), Błękitni - Unia II (n. 15.28), Wolania - UKS Łęg Tarnowski (n. 15.39), Unia I - Rzezawianka (n. 15.50), Okocimski - Wolania (n. 16.01), UKS Łęg Tarnowski - Błękitni (n. 16.12), Unia II - Rzezawianka (n. 16.23), Wolania - Unia I (n. 16.34), Okocimski - UKS Łęg Tarnowski (n. 16.45), Błękitni - Rzezawianka (n. 16.56), Wolania - Unia II (n. 17.07), Unia I - Błękitni (n. 17.18), Rzezawianka - Okocimski (n. 17.29), Unia II - UKS Łęg Tarnowski (n. 17.40) - wszystkie mecze w hali widowiskowo-sportowej "Jaskółka" w Tarnowie-Mościcach.

Halowa liga trampkarzy młodszych - grupa "A": Unia I Tarnów - Tamel I Tarnów (s. 12), Okocimski Brzesko - Iskra Tarnów (s. 12.13), UKS Pleśna - SP Wola Radłowska (s. 12.26), Iskra - Unia I (s. 12.39), Tamel I - UKS Pleśna (s. 12.52), SP Wola Radłowska - Okocimski (s. 13.05), Unia I - UKS Pleśna (s. 13.18), Iskra - SP Wola Radłowska (s. 13.31), Tamel I - Okocimski (s. 13.44), SP Wola Radłowska - Unia I (s. 13.57), UKS Pleśna - Okocimski (s. 14.10), Tamel I - Iskra (s. 14.23), Okocimski - Unia I (s. 14.36), SP Wola Radłowska - Tamel I (s. 14.49), Iskra - UKS Pleśna (s. 15.02) - wszystkie mecze w hali widowiskowo-sportowej "Jaskółka" w Tarnowie-Mościcach.

Grupa "B": Unia II Tarnów - Metal-Gawro Tarnów (n. 8), Wolania Wola Rzędzińska - Tamel II Tarnów (n. 8.13), Strażak Mokrzyska - MOSiR Bochnia (n. 8.26), Tamel II - Unia II (n. 8.39), Metal-Gawro - Strażak (n. 8.52), MOSiR - Wolania (n. 9.05), Unia II- Strażak (n. 9.18), Tamel II - MOSiR (n. 9.31), Wolania - Metal-Gawro (n. 9.44), MOSiR - Unia II (n. 9.57), Strażak - Wolania (n. 10.10), Metal-Gawro - Tamel II (n. 10.23), Wolania - Unia II (n. 10.36), Metal-Gawro - MOSiR (n. 10.49), Tamel II - Strażak (n. 11.02) - wszystkie mecze w hali widowiskowo-sportowej "Jaskółka" w Tarnowie-Mościcach.

Grupa "C": Zgłobice - Tarnovia II (n. 11.15), Rzezawianka Rzezawa - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska (n. 11.31), Unia III Tarnów - Zgłobice (n. 11.47), Tarnovia II - Rzezawianka (n. 12.03), Dąbrovia - Unia III (n. 12.19), Rzezawianka - Zgłobice (n. 12.35), Tarnovia II - Dąbrovia (n. 12.51), Unia III - Rzezawianka (n. 13.07), Zgłobice - Dąbrovia (n. 13.23), Tarnovia II - Unia III (n. 13.39) - wszystkie mecze w hali widowiskowo-sportowej "Jaskółka" w Tarnowie-Mościcach.

Grupa "D": Czarni Kobyle - Błękitni Tarnów (s. 15.15), Unia IV Tarnów - KRIS-Szreniawa Nowy Wiśnicz (s. 15.31), Tarnovia I - Czarni (s. 15.47), Błękitni - Unia IV (s. 16.03), KRIS-Szreniawa - Tarnovia I (s. 16.19), Unia IV - Czarni (s. 16.35), Błękitni - KRIS-Szreniawa (s. 16.51), Tarnovia I - Unia IV (s. 17.07), KRIS-Szreniawa - Czarni (s. 17.23), Błękitni - Tarnovia I (s. 17.39) - wszystkie mecze w hali widowiskowo-sportowej "Jaskółka" w Tarnowie-Mościcach.

Szachy

Turniej dla dzieci i młodzieży (s. 10 - sala Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy parafii bł. Karoliny w Tarnowie).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 



© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947