To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowskie Pejzaże (10)    -   23/10/2006
O tym, że Tarnów jest „naj”, wiedzą dobrze wszyscy ci, którzy zakochali się w naszym mieście. W tej miłości nie przeszkadza im świadomość wszystkich lokalnych bolączek – od gospodarczych po komunikacyjne, zaś fakt istnienia większych, pięknych i zabytkowych miast snu im z oczu nie spędza. Z drugiej strony - tych, którzy na gród ten nieustannie psioczą, przekonywać do jego uroków trudno.

Ogloszenie
>

Dziś jednak, odwracając kolejne karty historii, opowiemy o tym, co w Tarnowie jest „naj”. Przed nami następny odcinek gawędy radnego i historyka Antoniego Sypka.

Przy okazji ogłaszamy KONKURS. Pierwszych pięcioro inTARnautów, którzy uważnie wysłuchają opowieści i odpowiedzą na pytanie, które - licząc na Was - świadomie bez odpowiedzi pozostawił Antoni Sypek, otrzyma film (DVD, VCD) lub książkę, ufundowaną przez Kino Millennium. Odpowiedzi należy nadsyłać na adres: redakcja@intarnet.pl z tytułem "NAJ..." w temacie wiadomości.

W materiale – po raz kolejny zresztą – wykorzystano fragmenty utworów Andreasa Vollenweidera z płyty "Book of Roses", motyw Ennio Morricone z "Misji" oraz część utworu „Cristal Tears” Scotta Williamsa. Posłuchaj opowieści: (((mp3)))
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 27, 2021 21:55:55
IP     : 35.175.107.77
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html