To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Sukces "50 ton zdrowia"   -   22/10/2006
W piątek 20 października, w Tarnowie na Placu Sobieskiego, NZOZ CenterMed przeprowadził „50 Ton Zdrowia” – akcję propagującą zdrowie i zdrowy styl życia. To już czwarta edycja tego pro zdrowotnego happeningu, podczas którego tarnowianie mają okazję poczęstować się jabłkami i skorzystać z darmowych badań.

Ogloszenie

50 Ton Zdrowia jest autorską propozycją CenterMedu. Wymyślił ją obecny prezes firmy, Andrzej Witek. – Naszym zamiarem było skłonienie ludzi do zastanowienia się nad ich zdrowiem, kondycją, stylem życia. Wręczając przechodniom jabłka, symbol zdrowia, przeprowadzając podstawowe badania osiągnęliśmy cel - uświadomienie, że najważniejsze w życiu jest zdrowie – mówi prezes Witek.
Pogoda dopisała, więc tony jabłek – w tym roku były to wyjątkowej urody i smaku odmiany champion i elstar z łąckich sadów – „rozeszły” się w kilka godzin.
Ale 50 Ton Zdrowia, to nie tylko jabłka – tego dnia każdy przechodzień mógł skorzystać – i wielu skorzystało – z bezpłatnych badań, między innymi słuchu.
Idea 50 Ton Zdrowia zatacza coraz szersze kręgi. Pierwsza edycja prowadzona była tylko w Tarnowie, do następnej włączyły się przychodnie z Rzeszowa i Sandomierza, później z Nowego Sącza i Lublina.

Posłuchaj rozmowy telefonicznej z prezesem Witkiem, podsumowującej akcję: (((mp3)))
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, December 4, 2021 01:28:58
IP     : 3.81.89.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html